Daniel Wardziński

18.02.2014 (09:45)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Peter Gabriel w Polsce - bilety i setlista na koncert w Łodzi 12 maja 2014 [VIDEO]Peter Gabriel zagra w Polsce 12 maja 2014. Koncert legendy rocka odbędzie się na Atlas Arenie w Łodzi, a artysta zprezentuje w całości swój klasyczny album So, w ramach trasy świętującej 25-lecie jej wydania.

Peter Gabriel w 2014 odwiedzi Polskę i zagra jeden, niepowtarzalny koncert w Łodzi. Odbędzie się on na Atlas Arenie, która w tym roku gości największe legendy rocka z całego świata. Setlista koncertu dla fanów Petera Gabriela będzie z pewnością zupełnie wyjątkowa - artysta zagra w całości swój klasyczny album So, który wydał równo 25 lat temu.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014: koncertowy rozkład jazdy na 2014 rok <<<

Peter Gabriel to założyciel i wieloletni członek kultowego zespołu rockowego Genesis. Po odejściu z grupy w całości poświęcił się karierze solowej. Największy sukcesem Gabriela solo jest właśnie album So, wydany w 1986 roku. W Stanach pokrył się pięciokrotną platyna, w Wielkiej Brytanii trzykrotną. Album promowały takie single jak Sledgehammer czy Don't Give Up z Kate Bush. Oba utwory będzie można usłyszeć na jedynym koncercie artysty w Polsce.

Bilety na wyjątkowy występ lidera Genesis nadal są dostępne, choć już nie na wszystkie sektory. Nadal możecie kupować bilety na płytę oraz na trybuny Atlas Areny.

Peter Gabriel SledgehammerESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Off Festival 2020 - zespoły, data, bilety

  2019-11-18
  Off Fesival 2020: zespoły, data, bilety, ogłoszenia. Wszystko o Off Festivalu na EskaROCK.pl w jednym miejscu. Sprawdźcie kto zagra w 2020 roku podczas imprezy.
 • Jelonek i Piotr Fronczewski w 'SZYBKIEJ SERII, SZYBKICH PYTAŃ' [WYWIAD]

  2019-11-18
  Wspólny numer Jelonka i Piotra Fronczewskiego to dość duże zaskoczenie. Nietypowa współpraca artystów zaowocowała świetnym numerem, który był tylko punktem wyjścia do 'Szybkiej Serri, Szybkich Pytań'
 • Scylla nowy singel Burn All The Temples + premiera albumu Apex+Beneath

  2019-11-18
  W warstwie muzycznej wydawnictwo ”Apex + Beneath” (premiera odbyła się 15 listopada) jest kompilacją dwóch EP-ek szczecińskiej grupy Scylla. Wcześniejsze EP "APEX" (utwory 1-5) to bardzo energetyczne numery, z których na szczególną uwagę zasługują: "Scorn" oraz "Revelation".
 • YOUTH NOVELS prezentuje nowy singel "Bad Feelings"

  2019-11-18
  Stacjonujący w Poznaniu duet Youth Novels opublikował nowy singel zatytułowany „Bad Feelings”. Utwór został wyprodukowany przez Szatta znanego z grupy Kroki.
 • IDZIE NOWE…W WIOSCE U ASTERIKSA POJAWIŁA SIĘ ONA!

  2019-11-18
  W Polsce ukazał się 38. tom przygód Asteriksa i Obeliksa pt. Córka Wercyngetoryksa i na dobre zagościł już w domach czytelników. Długo oczekiwany album to również ukoronowanie tegorocznego jubileuszu Asteriksa – 60 lat od stworzenia postaci przez Goscinny’ego i Uderzo!
 • The Mandalorian jest najczęściej piraconym serialem w sieci

  2019-11-18
  Serial 'The Mandalorian', stał się absolutnym hitem, który spotkał się z ciepłym przyjęciem przez fanów i krytykę. Okazuje się też, że serial jest też najchętniej piraconym serialem w sieci.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz