Dominik Pajewski

10.07.2020 (10:30)

Rock & Roll Hall Of Fame 2020 - wiemy, gdzie będzie można zobaczyć galęMimo pandemii koronawirusa, gala Rock & Roll Hall Of Fame 2020 ma się odbyć! Zdradzono szczegóły kultowej imprezy, która w 2020 roku zmieni trochę swoją formułę.

Gala Rock & Roll Hall Of Fame jest na tyle kultowa, że trudno wyobrazić sobie rok bez rozdań specjalnych wyróżnień. Niestety z powodu pandemii koronawirusa, impreza stanęła pod znakiem zapytania. Na szczęście, znaleziono rozwiązanie całej sytuacji. Jak będzie wyglądać impreza? 

LINKIN PARK - IN THE END: COVER WYKONANY PRZEZ 266 MUZYKÓW Z 35 KRAJÓW PODBIJA SIEĆ. NA NAGRANIU SĄ POLACY


Rock & Roll Hall Of Fame 2020 - jak w tym roku będzie wyglądać gala

Początkowo, impreza była planowana na 2 maja, jednak przełożono ją na 7 listopada. Okazuje się, że nie przyjmie ona tradycyjnej formuły, a wszystko będzie odbywać się na nowych zasadach. Oczywiście, do hali zostaną wprowadzeni nowi wykonawcy, jednak będzie to impreza zamknięta, transmitowana przez HBO. 
 
Przewodniczący Rock And Roll Hall Of Fame Foundation, John Sykes, powiedział wprost:

Wraz z HBO będziemy mogli stworzyć ekscytujący program, honorujący tegorocznych laureatów. Opowiemy niezwykłe historie ich wkładu w muzykę i ich wpływ na kolejne pokolenia artystów.


Dodano także, że impreza w 2021 roku także odbędzie się jesienią.
 

BURMISTRZ KOSTRZYNA NAD ODRĄ ZAAPELOWAŁ: W TYM ROKU NIE PRZYJEŻDŻAJCE NA POLE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz