Dominik Pajewski

07.08.2020 (12:15)

POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZYPolski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.

Pierwszego dnia festiwalu występować będą młodzi i zdolni komicy, którzy przedstawią swoje 10 minutowe materiały. Już o 18:00 pod nazwą Próbka Stand-upu wystartują pierwsze wydarzenia odbywające się w związanych ze stand-upem klubach: Resort Komedii, Centralna Spółdzielnia Komediowa i Local na Mokotowie. Całość zostanie zwieńczona inauguracją Festiwalu Stand-upu w Klubie Komediowym Puenta, który zakończy się występem gościa specjalnego Błażeja Krajewskiego słynącego z naśladownictwa głosów m. in. bezdusznego programu IVONA czy też Bogusława Lindy. Wieczór poprowadzi Rafał Banaś. Po zakończeniu występu zapraszamy na Silent Disco które planowo rozpocznie się od godziny 22:00.

LINKIN PARK PLANUJE ''FAJNE RZECZY'' NA 20-LECIE ''HYBRID THEORY''

 

 
Drugi dzień festiwalowych zmagań rozpocznie się od występów komików “pod batutą” Michała Kutka który poprowadzi pierwszą część wieczoru. Natomiast druga część to dobrze znany “Stand-up Online” w wersji tylko i wyłącznie na żywo, którego gospodarzami są Piotrek Szumowski, Jasiek Borkowski i Bartosz Zalewski. Nie zabraknie gości - Jacek Stramik i Cezary Ponteffski zaprezentują swoje umiejętności stand-upowe, oraz dobrze znanych segmentów - rozmowy z Waldkiem Nowakiem, Roast Me, Problematora czy specjalnie przygotowanych na tę okazję “Newsów bez wirusa” Karola Modzelewskiego, “Demaskujemy Prawdę” Damiana Skóry czy “Dubbingów sportowych” duetu Rafał Banaś & Paweł Chałupka. After party to muzyczna impreza którą rozkręcą Bartosz Zalewski i Julek Sipika.
Trzeci dzień to tradycyjnie podsumowanie zmagań Ligi Roast Battle No Limits. Wieczór rozpoczną Wojtek Pięta i Karol Kopiec. W finałowej części 8 komików będzie rywalizować ze sobą w pojedynku na najostrzejsze żarty. Zwycięzca może być tylko jeden. Wyłoni go jury które doskonale kojarzyć można z największych roastów w Polsce. W składzie zasiądą: Sebastian Rejent, Piotrek Szumowski, Rafał Banaś oraz zwycięzca poprzedniej edycji - Mieszko Minkiewicz. Nie zabraknie również komediowych dissów muzycznych w wykonaniu Wiolki Walaszczyk i Karola Modzelewskiego. Cały wieczór poprowadzą Arkadiusz “Jaksa” Jakszewicz i Tomasz Kwiatkowski.


 
Oprócz tego codziennie będzie na Was czekał grill i zimne piwo. Na pewno to nie koniec niespodzianek które przygotowali dla Was organizatorzy. By wziąć udział w festiwalu zapraszamy na www.standupbilety.pl gdzie dostępne są ostatnie sztuki biletów. Ze względu na obecną sytuację liczba miejsc jest mocno ograniczona.
 ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz