Anna Dziełak

13.12.2019 (12:39)

Podsumowanie roku 2019 na PornHub. Polacy nie zawodząPornHub prezentuje doroczne raporty zawierające kluczowe statystyki dotyczące oglądalności w zbliżającym się ku końcowi roku 2019. Takie podsumowanie to już tradycja. Jak zwykle zaszczytne pierwsze miejsce w oglądalności obejmują Amerykanie. Polacy jednak nie zawodzą i znaleźli dla siebie miejsce w pierwszej dwudziestce. Czego jeszcze się dowiedzieliśmy? 

Dziennie PornHub może poszczycić się liczbą 115 milionów odwiedzin. Polska znajduje się na 14 miejscu w rankingu, co jest powtórką z poprzedniego roku. Nasi rodacy korzystali zatem ze strony równie intensywnie, co w 2018. Pierwsze miejsce należy do Stanów Zjednoczonych, drugie i trzecie kolejno Japonii i Anglii. Miejsce czwarte należy do Kanadyjczyków, a piąte Francuzów. Przed Polską znalazły się również kolejno: Niemcy, Włochy, Filipiny, Australia, Meksyk, Brazylia, Hiszpania i Holandia. Tuż za nami są Indie i Ukraina. Co ciekawe na serwisie pojawia się coraz więcej kobiet. Najwięcej pochodzi ich z Filipin i Brazylii. Ale kobiety z Polski również nie próżnują! Udało im się zająć zaszczytne szóste miejsce w rankingu.

PornHub - czego szukamy? 

Pojawiły się również statystyki najczęściej wyszukiwanych fraz. Okazuje się, że nie jesteśmy w tej kwestii mocno wymagający. Najczęściej wyszukiwane frazy to: polskie porno, polska, milf, polish, hentai, lesbian... i znów polskie. Wygląda na to, że kręcą nas jednak nasze własne dziewczyny i faceci. Może to znak, ze warto umówić się na prawdziwą randkę niż iść na skróty w internecie?

Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz