Dominik Pajewski

30.05.2016 (15:58)

Ozzy Osbourne odwiedził dzieci w szpitalu. [VIDEO]Wokalista Black Sabbath to wrażliwy człowiek, Wbrew temu z czym kojarzony jest Ozzy Osbourne, muzyk postanowił odwiedzić dzieci w szpitalu w swojej rodzinnej miejscowości.

Ozzy Osbourne pojawił się w szpitalu, w swojej rodzinnej miejscowości Birmingham. Muzyk pojawił się w szpitalu, z okazji rozpoczęcia zbiórki pieniędzy na Centrum Chorób Rzadkich w szpitalu dziecięcym w Birmingham.

>> Dzień dziecka 2016: koncerty na które możesz iść z dzieckiem

Jak powiedział Osbourne:

Mój syn Louis leczył się w szpitalu dla dzieci w Birmingham przez  chwilę, ekipa dobrze się nim zajmowała, zawsze będę o tym pamiętać. Robią świętne rzeczy, jestem naprawdę zadowolony, że mogę tu być. Będzie to krajowe centrum, które będzie pomagało rodzinom nie tylko w moim rodzinnym mieście, lecz także w całej Wielkiej Brytanii!

W sieci dostępne jest nagranie z tej wyjątkowej wizyty. Trzeba przyznać, że Ozzy wygląda w takiej scenerii wręcz uroczo. Popieramy tego typu akcje i chętnie przybijemy piątkę z Księciem Ciemności podczas koncertu Black Sabbath w Polsce.

Zobacz nagranie z wizyty Ozzy'ego Osbourne'a w szpitalu dziecięcym:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz