Anna Dziełak

19.09.2019 (11:03)

Nowa płyta System Of A Down już niebawem? Serj Tankian odpowiadaSystem Of A Down koncertuje po całym świecie, a plotki o ich nowej płycie powracają co kilka tygodni. Fani z nadzieją oczekują na nowy materiał, a krążek z pewnością osiągnąłby rekordy sprzedaży. Tym razem w sprawie wypowiedział się sam wokalista zespołu - Serj Tankian. Czy nowy album ujrzy światło dzienne? 

System Of A Down to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie, którego koncert warto zobaczyć przynajmniej raz w życiu.  Prawdziwym marzeniem fanów jest jednak usłyszeć zupełnie nowe numery grupy zebrane na jednym albumie. Na razie zespół zapowiedział na przyszły rok trasę koncertową. Co jednak z nagraniami nowych utworów? Shavo Odadjian w wywiadzie dla Trunk Nation poinformował, że zespół rzeczywiście myślał o nagraniu nowego albumu. W wyniku pracy na kilku sesjach powstało aż 11 nowych utworów! Do perfekcji brakowało jedynie wokalu Serja. Przyznał również, że sam nie rozumie, dlaczego do tej pory nie udało się zebrać materiału na nową płytę. 

System Of A Down - będzie nowa płyta zespołu? 

Czy nowa płyta System Of A Down zostanie niebawem wydana? Serj Tankian również wypowiedział się w tej sprawie dla Billboard. Jego słowa nie będą jednak pocieszeniem dla fanów. Muzyk przyznał, że chociaż grają wspólne trasy i koncerty, to nic nie zmieniło się w kwestiach wspólnego albumu. Grupa nie może dojść do porozumienia i póki co nie planuje wydana płyty. Pozostaje nam zatem tylko mieć nadzieję, że wkrótce się to zmieni. 
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wychodzisz na balkon w bloku, a tam rolnik uprawia swoje pole. W środku osiedla jeździ kombajn

  2020-08-14
  Kupując mieszkanie, wszyscy marzymy o tym, aby widok zza okna był ładny i najlepiej by była to cicha i spokojna okolica. Niestety, czasami bywa tak, że ktoś się z kimś nie dogada i wychodząc na balkon, widzimy kombajn.
 • Sharon Osbourne mówi o biograficznym filmie o Ozzym i wspomina ''Bohemian Rhapsody'': to nie był dobry film

  2020-08-14
  O tym, że ma powstać film biograficzny o Ozzym Osbournie, mówi się od jakiegoś czasu. Teraz Sharon Osbourne zdradziła więcej szczegółów, odnosząc się również do ''Bohemian Rhapsody''.
 • Lady Gaga uwielbia metal! Tak twierdzi Lars Ulrich

  2020-08-14
  Gdy Lady Gaga wystąpiła z Metalliką, wielu fanów zespołu było w szoku. Okazuje się, że artysta faktycznie jest fanką muzyki metalowej, o czym powiedział Lars Ulrich.
 • Linkin Park wrzucili niepublikowany numer sprzed 20 lat! To zapowiedź reedycji ''Hybrid Theory''

  2020-08-14
  Linkin Park zapewniali niedawno, że z okazji 20-lecia swojego debiutu, mają w zanadrzu ''fajne rzeczy''. Jak się okazuje, zespół nie kłamał i do sieci trafiło niepublikowane nagranie.
 • Śląskie Pulp Fiction podbija internet. Wesoła przeróbka stała się hitem

  2020-08-13
  Pulp Fiction jest klasykiem, który często bywa przerabiany w zabawny sposób. W ostatnich dniach, hitem sieci w Polsce, jest śląska przeróbka hitu Quentina Tarantino.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz