Anna Dziełak

19.09.2019 (11:03)

Nowa płyta System Of A Down już niebawem? Serj Tankian odpowiadaSystem Of A Down koncertuje po całym świecie, a plotki o ich nowej płycie powracają co kilka tygodni. Fani z nadzieją oczekują na nowy materiał, a krążek z pewnością osiągnąłby rekordy sprzedaży. Tym razem w sprawie wypowiedział się sam wokalista zespołu - Serj Tankian. Czy nowy album ujrzy światło dzienne? 

System Of A Down to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie, którego koncert warto zobaczyć przynajmniej raz w życiu.  Prawdziwym marzeniem fanów jest jednak usłyszeć zupełnie nowe numery grupy zebrane na jednym albumie. Na razie zespół zapowiedział na przyszły rok trasę koncertową. Co jednak z nagraniami nowych utworów? Shavo Odadjian w wywiadzie dla Trunk Nation poinformował, że zespół rzeczywiście myślał o nagraniu nowego albumu. W wyniku pracy na kilku sesjach powstało aż 11 nowych utworów! Do perfekcji brakowało jedynie wokalu Serja. Przyznał również, że sam nie rozumie, dlaczego do tej pory nie udało się zebrać materiału na nową płytę. 

System Of A Down - będzie nowa płyta zespołu? 

Czy nowa płyta System Of A Down zostanie niebawem wydana? Serj Tankian również wypowiedział się w tej sprawie dla Billboard. Jego słowa nie będą jednak pocieszeniem dla fanów. Muzyk przyznał, że chociaż grają wspólne trasy i koncerty, to nic nie zmieniło się w kwestiach wspólnego albumu. Grupa nie może dojść do porozumienia i póki co nie planuje wydana płyty. Pozostaje nam zatem tylko mieć nadzieję, że wkrótce się to zmieni. 
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Levi's x STAR WARS galaktyczna kolekcja wkrótce w sklepach

  2019-10-23
  Istnieje niewiele elementów popkultury, które wzbudziły tyle emocji, nostalgii i poświęcenia wśród fanów, co saga Star Wars™. Od czasu premiery Star Wars: Część IV - Nowa Nadzieja, legendarna seria  fantasy o przygodach w kosmosie zajmuje specjalne miejsce w wyobraźni, do którego fani chętnie powrócą zanim Star Wars: Skywalker wejdzie do kin w grudniu tego roku. Pomoże im w tym marka Levi’s®, która podjęła współpracę z Disney i Lucaslm, aby wspólnie stworzyć specjalną kolekcję, celebrującą epicką historię lmów Star Wars. Oddaje tym samym hołd zmierzającej do rozwiązania historii, fascynującej widzów od ponad 40 lat.
 • 40 rocznica śmierci Bona Scotta z AC/DC, zostanie uczczona prawdziwą autostradą do piekła

  2019-10-23
  Mimo upływu lat, fani AC/DC pamiętają o postaci Bona Scotta, która jest niesamowicie ważna dla historii grupy i muzyki rockowej. Przy okazji 40 rocznicy śmierci wokalisty, w Australii powstanie coś absolutnie specjalnego, co można nazwać prawdziwą 'autostradą do piekła'.
 • 28. Finał WOŚP w Warszawie. Gdzie odbędą się koncerty? Zmiana lokalizacji

  2019-10-23
  Tradycyjnie, finał WOŚP w Warszawie odbywał pod Pałacem Kultury i Nauki, jednak 28. finał będzie inny. Zmieniono miejsce wielkiej imprezy, sprawdźcie gdzie teraz odbędzie się finał WOŚP w Warszawie.
 • Krzysztof Ibisz w Cyberpunk 2077. Oto nowy hit, który podbija sieć [WIDEO]

  2019-10-23
  Cyberpunk 2077 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Każdy przeciek powoduje szybsze bicie serc fanów, jednak ta informacja wywołała równie duże poruszenie. Krzysztof Ibisz w Cyberpunku? O co chodzi?
 • Vans przedstawia nową odsłonę butów UltraRange 3D Chelsea Mid MTE

  2019-10-23
  Niezależnie od miejsca, które eksplorujesz, najnowszy model UltraRange łączy zaawansowaną technologię z podwyższonym komfortem, zapewniając najlepszą funkcjonalność i wszechstronność.
 • Happysad - nowa płyta. Zespół zdradził, czego możemy spodziewać się na nowym krążku

  2019-10-23
  Happysad długo trzymali fanów w niepewności, aż w końcu ujawnili szczegóły najnowszego albumu. Wiemy już, czego możemy spodziewać się po nowym albumie, a wszystko zdradził Kuba Kawalec
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz