Dominik Pajewski

06.11.2019 (11:09)

Netflix wycofuje 'Zimną Wojnę' z katalogu. Dlaczego film zniknął?W katalogu Netflixa pojawiła się niedawno 'Zimna Wojna', co ucieszyło wiele osób. Niedługo po tym, film zniknął z oferty streamingowego giganta, co się stało?

Netflix cały czas poszerza swoją ofertę filmów i seriali, co oczywiście bardzo cieszy użytkowników. Niedawno w serwisie pojawił się film 'Zimna Wojna', co oczywiście ucieszyło użytkowników i niestety coś poszło nie tak. Film z niknął z oferty serwisu, co wywołało sporą konsternację. Netflix postanowił wyjaśnić całe zamieszanie.

FACEBOOK ZMIENIA LOGO. WSZYSCY UWAŻAJĄ, ŻE TO ZMIANA NA GORSZE


Netflix wycofuje 'Zimną Wojnę' z katalogu. Dlaczego film zniknął?

Film Pawła Pawlikowskiego to niekwestionowany sukces, który został doceniony na całym świecie. Produkcja pojawiła się na Netflixie 1 listopada i po kilku dniach zniknęła z oferty. Netflix postanowił wyjaśnić całe zamieszanie, pisząc:

Pytacie, co się stało z Zimną wojną - musimy przyznać, że nie wszystko zagrało. Przez pomyłkę film trafił do nas... za wcześnie (true story!). Licencja na ten tytuł obowiązuje nas dopiero od przyszłego roku.

Zimna wojna pojawi się na Netflix 1 czerwca. Wtedy już wszystko pójdzie śpiewająco.
 Jak widać, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, jednak dla takiego tytułu warto.

RAGE AGAINST THE MACHINE WRACA NA SCENĘ! PROPHETS OF RAGE POŻEGNAŁO SIĘ Z FANAMI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Star Trek: Lower Decks - zwiastun i data premiery serialu od twórcy Ricka i Morty'ego

  2020-07-14
  Szykuje się nie lada gratka dla fanów Star Trek i Ricka i Morty'ego! Trwają prace nad serialem animowanym, którego producentem został Mike McMahan. Sprawdźcie zwiastun i datę premiery Star Trek: Lower Decks.
 • Pol'And'Rock 2020 online. Kto wystąpi na Najpiękniejszej Domówce Świata? Line up

  2020-07-14
  Najpiękniejsza Domówka Świata to wydarzenie, które odbędzie się w miejsce odwołanego przez pandemię koronawirusa Pol'And'Rock 2020. Impreza odbędzie się w formie online. Kto pojawi się na wirtualnej scenie? Znamy cały line up!
 • Festiwal Legend Rocka 2021 - LINE UP. Kto zagra w Dolinie Charlotty? Data, bilety

  2020-07-14
  Festiwal Legend Rocka to wyjątkowa impreza w pięknej Dolinie Charlotty, która co roku przyciąga tysiące fanów najlepszej rockowej muzyki. Kto wystąpi w 2021 roku? Organizatorzy potwierdzili pierwsza gwiazdę! Line up Festiwalu Legend Rocka będziemy uzupełniać na bieżąco. 
 • Jim Carrey napisał książkę o sobie, ale nie jest ona w całości prawdziwa

  2020-07-13
  Jim Carrey jest postacią, która przez wiele osób postrzegana jest tylko jako komik. Jest to mocno błędne myślenie, tym bardziej, że aktor ma na koncie wiele ról, które nie są w żaden sposób komediowe. Teraz Carrey zapowiada swoją książkę, która ma być biografią, jednak nie do końca prawdziwą. O co chodzi?
 • Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

  2020-07-13
  Ozzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz