Dominik Pajewski

10.04.2020 (13:51)

Nastroje – premiera EP 09.04.2020 – „Nie ma mnie przy tobie” singlem promującymNastroje to trio muzyczne, powstałe w 2018 r. w Warszawie. W jego skład wchodzą Ola Borak, Michał Zębala i Kuba Malinowski. Swoją muzykę określają jako dreampop.

W 2019 r. wypuścili m.in. singiel “lato doskonałe”, który znalazł się na składance “Będzie głośno vol. 2”, wydanej przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia oraz w pierwszej dziesiątce podsumowania singli DJ’a Carpigianiego. Nagrali też piękny teledysk do utworu
 

WROCŁAW PODCZAS PANDEMII - NIEPOKOJĄCO PUSTE MIASTO, UKAZANE NA SPECJALNYM FILMIE


9 kwietnia 2020 r. to dzień, w którym świat ujrzy ich pierwszą EP’kę,  promowaną przez singiel - “nie ma mnie przy tobie”.

Piosenka, która pierwotnie napisana została o parze, która mieszka ze sobą, ale jednak żyje osobno nabrała nowego znaczenia w obliczu pandemii COVID-19 oraz samotnie spędzanych Świąt Wielkanocnych. Zespół poszedł o krok dalej i we współpracy ze Stowarzyszeniem mali bracia Ubogich przygotował specjalny teledysk do piosenki “nie ma mnie przy tobie”, który został zrealizowany przy wsparciu kilkunastu operatorów dronów z różnych polskich miast.

Na wideo widoczne są puste ulice kilkunastu polskich miast, zazwyczaj zatłoczone i tętniące życiem oraz portrety starszych osób, które zostały bezpiecznie uchwycone w okiennicach swoich mieszkań i domów. Połączenie tych obrazów ma pokazać słuchaczom, że codzienność wielu starszych osób jest często na tyle samotna, że przypomina życie w kwarantannie w czasie epidemii. Wydaniu towarzyszy także akcja #pandemiasamotności będąca zbiórką na cele statutowe stowarzyszenia: https://www.siepomaga.pl/pandemiasamotnosci.

Zespół od początku planował realizację teledysku do nowego utworu we współpracy ze Stowarzyszeniem Małych Braci Ubogich. Ze względu na epidemię koronawirusa plany zostały pokrzyżowane, a wszystkie koncepcje związane z dotychczasową formułą teledysku musiały zostać porzucone. Ograniczenia w zakresie możliwości przemieszczania się, kontaktu z innymi ludźmi i obowiązujące powszechnie zakazy sprawiły, że stworzenie materiału video stanowiło nie lada wyzwanie. Kilka nowych pomysłów, dziesiątki przeciwności, setki minut poświęconych na zastanawianie się, jak zrealizować plan, i.... udało się!
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz