Dominik Pajewski

07.04.2020 (13:15)

Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantanniePodczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.

Podczas pandemii koronawirusa, wiele osób stara się jakoś kreatywnie spędzić czas. Jedni odkrywają w sobie talenty kulinarne, inni talenty plastyczne, a jeszcze inni starają się grać i śpiewać, nawet na balkonach. Muzycy zespołów  Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili kreatywnie podejść do sprawy i zagrać cover zespołu Rush.

ZAŚPIEWAJ "TI AMO" RAZEM Z BOHATEREM ,,DOMU Z PAPIERU''. NETFLIX UDOSTĘPNIŁ WERSJĘ KARAOKE


Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

Charlie Benante (Anthrax), Alex Skolnick (Testament) i Roberto „Ra” Diaz (Suicidal Tendencies) nagrali cover kawałka „YYZ” grupy Rush. Wszystko odbyło się w bezpiecznych warunkach, każdy u siebie w domu, wszystko zrobione sieciowo.

SAMUEL L. JACKSON, W KLIMACIE TARANTINO ZACHĘCA DO ZOSTANIA W DOMU


Jak skomentował akcję Charlie Benante:

Oto nasza wersja „YYZ” Rush. Rush inspirował całą naszą trójkę. Alex Lifeson i Geddy Lee byli wspaniali, a Neil Peart nie tylko niesamowicie grał, ale pisał też wspaniałe piosenki.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sabaton nagrali klip z Youtuberem, który przerabia piosenki Rammstein na język rosyjski

  2020-05-22
  Sabaton są bardzo otwarci na fanów, którzy często robią fajne rzeczy dla zespołu. Tym razem grupa połączyła siły z rosyjskim youtuberem, który dał się poznać jako gość, który przerabia na rosyjski piosenki Rammstein.
 • Lody o smaku gazu łzawiącego. Jaki jest skład nietypowego deseru?

  2020-05-22
  Gdy przychodzi lato, wiele osób ma ochotę na lody, które z roku na rok mają różne, ciekawe smaki. Nikt jednak nie przypuszczał, że da się zrobić deser lodowy o smaku gazu łzawiącego.
 • Kiedy Ozzy przejdzie na emeryturę? Jack osbourne odpowiedział szczerze o planach ojca

  2020-05-22
  Ozzy Osbourne nie ma ostatnio łatwo, ponieważ mocno dokucza mu zdrowie. Jack Osbourne powiedział, ile jeszcze może potrwać kariera jego ojca. Czy będzie jeszcze szansa zobaczyć Ozzy'ego na scenie?
 • 40 lat filmu Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje. Z tej okazji powstał specjalny plakat

  2020-05-22
  Gwiezdne Wojny miały lepsze i gorsze momenty w swojej historii, jednak nie da się ukryć, że ''Imperium Kontratakuje'', to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza część gwiezdnej sagi. Z okazji 40-lecia filmu, opublikowano specjalny plakat.
 • Czym zajmuje się syn Kazika Staszewskiego?

  2020-05-22
  Kazika Staszewskiego zna każdy fan rocka w Polsce, a jego piosenki to absolutne szlagiery. Nie każdy jednak wie, czym zajmuje się jeden z synów Kazika - Jan Staszewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz