Dominik Pajewski

09.12.2019 (13:49)

Musical o Jacksonie sugeruje, że to srebrna rękawiczka odpowiadała za molestowanie dzieciKontrowersje związane z postacią Michaela Jacksona nie cichną i jak widać, cały czas pojawiają się różne rzeczy, które poruszają temat molestowania dzieci. Tym razem pojawił się musical, który w absurdalny sposób, tłumaczy całą sytuację.

Postać Michaela Jacksona jest tak samo kultowa, co kontrowersyjna i ciągle wywołuje wiele dyskusji. Dyskusja na temat króla pop wzrosła jeszcze bardziej, w momencie gdy pojawić się film dokumentalny, który stworzyło HBO. Teraz powstał musical, który nosi tytuł 'For the Love of Glove' i przedstawia cały problem z molestowaniem dzieci, w kompletnie absurdalny i szokujący sposób.

MÖTLEY CRÜE UJAWNILI DATY KONCERTÓW PO REAKTYWACJIMusical o Jacksonie sugeruje, że to srebrna rękawiczka odpowiadała za molestowanie dzieci

Musical ma opowiadać historię wokalisty przy pomocy kukiełek, a molestowanie dzieci jest wywołane przez srebrną rękawiczkę, która jest przybyszem z kosmosu. W musicalu pojawia się informacja, że rękawiczka żywi się krwią nieskalanych chłopców. Jak podał 'Hollywood Reprter', pełny tytuł musicalu to 'For the Love of Glove: An Unauthorized Musical Fable About the Life of Michael Jackson as Told by His Glove' i jak wcześniej mówiono, Johnny Depp nie miał udziału przy tworzeniu scenariusza.

Musical ma zadebiutować 25 stycznia 2020 roku w teatrze Carl Sagan-Ann Druyan w Los Angeles.

KAT ODWOŁAŁ KONCERTY, WSZYSTKO PRZEZ ZŁY STAN ZDROWIA ROMANA KOSTRZEWSKIEGO


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz