Dominik Pajewski

20.01.2020 (10:07)

Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.

Artysta tak mówi o utworze „Odpowiedzi”:

"Odpowiedzi" - to tytuł mojego najnowszego singla. Zimowe wieczory to dla mnie czas refleksji i rozliczeń. Jestem wtedy, bardziej niż zwykle, boleśnie świadomy ilu z planowanych rzeczy nie zrobiłem i nie potrafiłem dokończyć. Przecież nie ma nic gorszego niż nieustanne odkładanie realizacji własnych marzeń, a ja umyślnie to robiłem. W utworze "Odpowiedzi" śpiewam o walce z samym sobą i o stanie zawieszenia w którym się znalazłem. Pomimo mrocznego klimatu nie jest to utwór depresyjny - chociaż przekornie, za poradą przyjaciela wybrałem na dzień premiery 20 stycznia - podobno najbardziej depresyjny dzień w roku (Blue Monday). - śmiech.
 
Czułem radość i ulgę gdy zakończyłem pracę nad tekstem, bo w końcu znalazłem sposób aby nazwać swojego demona i nadać mu kształt. Może teraz uda mi się go pokonać?

Wiem, że od wydania debiutanckiego singla "Broń" w listopadzie 2017 minęło bardzo dużo czasu.Pojawiłem się na festiwalu Spring Break w Poznaniu (2018) i zająłem się zbieraniem materiału na płytę. W tym samym czasie pracowałem jako tour manager zespołu Pawła Domagały czerpiąc przy tym ogromną inspirację muzyczną i doświadczenie. Będąc w podróży (ponad 100 koncertów) przesłuchiwałem swoje szkice, robiłem poprawki tekstów i zwiedziłem chyba wszystkie sceny, na których również chciałbym kiedyś zagrać”.

JAMES HETFIELD POWRACA!MUZYK OPUŚCIŁ ODWYK I PRZYGOTOWUJE WYSTAWĘ


Teledysk do utworu zrealizowała Natalia Wrzosińska - agencja artystyczna Mysia Nora

Światło: Zuzanna Kłosińska

Zdjęcia do klipu odbyły się w nocy na ulicy Kubusia Puchatka w Warszawie.

Miks i mastering utworu wykonał Tomasz Morzydusza.

Muzyka i słowa: Michał WrzosPOWSTAŁ DOKUMENT O OZZYM OSBOURNIE. ZWIATUN 'THE NINE LIVES OF OZZY OSBOURNE' JUŻ W SIECI [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz