Dominik Pajewski

01.10.2020 (10:24)

Mężczyzna, który wytatuował całe swoje ciało, stracił pracę w przedszkolu. Wszystko przez wyglądSylvain Helaine, który ma praktycznie całe ciało pokryte tatuażami, stracił pracę w przedszkolu. Powodem był wygląda, a w zasadzie to, że pewien chłopiec miał koszmary przez wygląd Sylvaina.
 

Sylvain Helaine pochodzi z Francji, a w mediach społecznościowych występuje pod pseudonimem 'Freaky Hoody'. Mężczyznę obserwuje ponad 60 000 osób, a zdjęcia przedstawiają głównie wytatuowane ciało mężczyzny. 35-latek posunął się nawet do tego, że wytatuował sobie uszy, język, a nawet oczy!

Ozdobienie takiej powierzchni ciała, zajęło mężczyźnie 8 lat, a warto dodać, że w tym czasie uczył już w prywatnej szkole w Londynie. Mężczyzna miał nadzieję, że jego wygląd nie będzie stanowił dla nikogo problemu i nadal będzie mógł uczyć. Chodziło też o to, aby uczyć młodych ludzi akceptacji innych, nie patrząc na wygląd zewnętrzny. Niestety, mężczyzna stracił w pracę w zeszłym roku, ponieważ przestraszył się go pewien chłopiec.

ASYMETRIA BEZ SEANSÓW W KINIE. KIEDY I GDZIE ZOBACZYMY FILM?

 

Nikt wcześniej nie miał z tym problemu - Sylvain twierdzi, że nawet rodzice dzieci akceptowali jego wygląd

Rodzice jednego z chłopców, którego nie uczył Sylvain, skarżyli się na niego władzom oświatowym. Chociaż Helaine nie uczył ich syna, widział go w szkole i miał przez niego koszmary. 

Jak powiedział Sylvain:

Nikt wcześniej nie miał z tym problemu. Wszyscy moi uczniowie i ich rodzice zawsze byli wobec mnie w porządku, ponieważ w zasadzie mnie znali. Gdy ludzie widzą mnie z daleka, mogą przypuszczać najgorsze.

Mężczyzna podkreśla, że będzie walczył o swoją prace, bo kocha to co robi.

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌄 The icon. 🌅 Photo: @awenphoto 📷 Left arm + head tattoos: @romainpareja ⛳🦈 Right arm tattoos: @jameslovegrovetattoo 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Stomach & 🕉️ tattoos: @tomastomas108 🧘🏻‍♂️ Chest tattoo: @vinall 🦉 Side tattoos: @cokney ⛵🏍️🧗🏻‍♂️ Model: @freakyhoody 🤡👽 #freakyhoody #awenphoto #fullycovered #fromheadtotoe #bodysuit #fullbodysuit #irezumi #tattoo #tattoos #tattooed #ink #inked #tatouage #tatouages #tattooedmodel #tattooedmalemodel #tattooedguy #tattooedman #inkedman #inkaddict #tattooaddict #aesthetic #tatuaje #tatuajes #tatuaggio #tatuaggi #tatuagem #tatuagens #татуиро́вка #татуировки

Post udostępniony przez ▼▴ Sylvain ▴▼ (@freakyhoody)

SZCZUR SAPER - ZWIERZAK OTRZYMAŁ ZŁOTY MEDAL ZA SWOJE ZASŁUGI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz