Dominik Pajewski

13.02.2020 (11:57)

Macaulay Culkin opowiedział o swojej przyjaźni z Michaelem JacksonemPrzyjaźń Macaulaya Culkina i Michaela Jacksona w pewnym momencie interesowała wszystkich, a po oskarżeniach króla pop o wykorzystywanie nieletnich, temat wrócił. Aktor postanowił opowiedzieć o jego relacji ze zmarłym muzykiem.

Macaulay Culkin był bardzo bliskim przyjacielem Michaela Jacksona, co mocno interesowało media i fanów. Temat przyjaźni wracał wielokrotnie, na przykład przy okazji procesu Jacksona w 2003 roku, gdy ten został oskrażony o molestowanie seksualne nieletnich. To wtedy Culkin przed sądem przyznał, że zarzuty są śmieszne i kompletnie niezgodne z prawdą. Oczywiście, temat powrócił przy okazji filmu 'Leaving Neverland'. Culkin po raz kolejny odniósł się do jego przyjaźni z kultowym artystą.

BRIAN MAY WKURZYŁ SIĘ I ZAATAKOWAŁ KAMERZYSTĘ [WIDEO]


Macaulay Culkin opowiedział o swojej przyjaźni z Michaelem Jacksonem

W wywiadzie dla 'Esquire', aktor po raz kolejny stanął w obronie Michaela Jacksona, mówiąc:

Nigdy nic mi nie zrobił. Nigdy nie byłem świadkiem, kiedy robi coś niepokojącego. Dzisiaj nie miałbym żadnych powodów, żeby o tym nie opowiedzieć. (...) Facet odszedł. Jeśli mógłby istnieć dobry moment na wyjawienie jakichś szczegółów, to trwa on teraz. Gdybym miał coś do dodania, zrobiłbym to bez wahania. Jednak nie zrobię, bo nic złego nie miało nigdy miejsca.

AXL ROSE NARAZIŁ SIĘ FANOM, CHODZI O WPIS POLITYCZNY

Michael Jackson zmarł w 25 czerwca 2009, jako przyczynę śmierci podaje się błąd lekarski.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz