Dominik Pajewski

16.03.2020 (22:31)

Lot nad pustą Warszawą podczas pandemii koronawirusa. Pustki na ulicach budzą niepokój [WIDEO]W Polsce odnotowuje się coraz więcej przypadków koronawirusa, a w samej Warszawie jest ich najwięcej. Sugerowane jest przebywanie w domu, do czego mieszkańcy stolicy się sumiennie zastosowali. Postawa jak najbardziej słuszna, jednak widok pustej Warszawy przeraża.

Liczba zachorowań na koronawirusa w Polsce ciągle rośnie, a na terenie Warszawy odnotowano najwięcej przypadków. W związku z tym, zasugerowano mieszkańcom pozostanie w domach i w miarę możliwości, pracowanie z domu. Trzeba przyznać, że mieszkańcy stolicy wzięli sobie do serca apel i faktycznie, pozostali w domach. Dowodem mogą być nagrania, które pokazują Warszawę, która dosłownie jest pusta.

WŁOSI, KTÓRZY SĄ ZAMKNIĘCI W DOMACH Z POWODU KORONAWIRUSA, ŚPIEWAJĄ I GRAJĄ NA BALKONACH [WIDEO]


Pustki na ulicach Warszawy napawają niepokojem. Warszawiacy zostali w domach przez koronawirusa [WIDEO]

W sieci pojawiły się dwa nagrania, które prezentują, jak wygląda Warszawa w momencie, gdy zasugerowano mieszkańcom pozostanie w domach. Krajobraz rodem z horrorów lub powieści, wszechobecna pustka i niepokój. Tak można opisać Warszawę, która w obliczu pandemii, postanowiła pozostać w domach. Pierwsze nagranie, to stolica ukazana z drona, co zostało umieszczone na kanale Damiana Popławskiego:Drugie nagranie, to już ujęcia prosto z ulic, które również pokazują pustkę, jaka zapanowała na ulicach metropolii. Wideo umieścił na facebooku Paweł Czarnecki:

Z jednej strony widok jest przerażający, jednak patrząc na to z drugiej strony, należą się brawa mieszkańcom Warszawy. Stolica zastosowała się do zaleceń, dzięki czemu, miejmy nadzieję, uda się zatrzymać koronawirusa w Polsce.

STRATY BRANŻY MUZYCZNEJ Z POWODU KORONAWIRUSA. UJAWNIONO STATYSTYKI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz