Dominik Pajewski

14.02.2020 (12:12)

Katarzyna Nosowska wyśmiała słynne zdjęcie Kingi RusinKatarzyna Nosowska znana jest z tego, że potrafi w bardzo celny i zabawny sposób skomentować otaczającą ją rzeczywistość. Tym razem, słynna wokalistka postanowiła skomentować słynne zdjęcie Kingi Rusin.

Katarzyna Nosowska podbiła internet swoimi relacjami na Instagramie, które stały się prawdziwym hitem. Wokalistka pokazała wiele razy, że z ogromnym dystansem podchodzi do świata, do samej siebie i najnowszych wydarzeń. Tym razem, Nosowska postanowiła skomentować to, co ostatnio zalało cały internet, czyli zdjęcie Kingi Rusin.

LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJA


Katarzyna Nosowska wyśmiała słynne zdjęcie Kingi Rusin

O co chodzi? O zdjęcie Kingi Rusin z Adele, które zostało zrobione na imprezie pełnej celebrytów w USA. Dziennikarka opisała ze szczegółami przebieg imprezy, chwaląc się, że Jay-Z uczył ją tańca, a Beyonce uznała, że sukienka Rusin przyćmiła jej kreację. Post stał się viralowy i mimo tego, że został usunięty, cały internet nadal nim żyje. Nosowska postanowiła skomentować to w swój sposób pisząc pod zdjęciem:

Kochani, nie mam siły odpowiadać dziennikarzom z Peru, Namibii KazaChstanu, dlatego napiszę tu: Tak, Kinga była z nami podczas ślubu, nie tylko przy altance, ale również wtedy gdy składaliśmy przysięgę, którą składała z nami w trójgłosie:) P.S. @kingarusin - mnie się Twoja relacja bardzo podobała i obawiam się, że gdybym to ja była na tej imprezie- to uczyniłabym z wpisów serial, który nie skończyłby się nigdy


BILLIE EILISH Z PIOSENKĄ DO BONDA. TAK BRZMI NUMER 'NO TIME TO DIE' [AUDIO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz