Dominik Pajewski

05.06.2020 (16:14)

John Dolmayan o nowej płycie SOAD: mój zespół jest głupi!Nowa płyta System Of A Down jest czymś, co wyczekują fani od lat. Okazuje się jednak, że zespół nie specjalnie śpieszy się do nowych nagrań i jak uważa John Dolmayan, wynika to z głupoty.

System Of A Down nie wydają nowej płyty od 15 lat, z czym raczej pogodzili się już fani i nie żywią już nadziei na nowe wydawnictwo. Okazuje się, że frustracja widoczna jest o muzyk SOAD, którym przeszkadza ten stan rzeczy. Głównie chodzi o Johna Dolmayana.

METALLICA PRZESTAŁA TWORZYĆ DOBRE RIFFY? TAK MYŚLAŁ BILL KELLIHER Z MASTODON


Nowa płyta System Of  A Down się nie ukaże. John Dolmayan: mój zespół jest głupi!

W audycji radiowej Full Metal Jackie, John Dolmayan opowiedział, jak widzi całą sytuacją z nową płytą SOAD:

Myślę, że gdybyśmy tworzyli album co trzy do czterech lat, zobaczylibyście niesamowity wzrost i ekspresję zespołu. To dla mnie smutek, że nigdy nie osiągnęliśmy naszego potencjału i prawdopodobnie nigdy go nie osiągniemy. Nawet jeśli wydasz teraz album, nie będziesz mógł wrócić do przeszłości, kiedy nic nie zrobiłeś. I myślę, że jeśli rozmawiasz z innymi członkami mojego zespołu, oni nie widzą tego w ten sposób, ponieważ niekoniecznie byli bezczynni.

Mój zespół jest głupi i myślę, że nadal będziemy głupi. Ale nie jesteśmy sami. Tool był głupi od dłuższego czasu, a Rage Against The Machine również przez chwilę milczał.

Ostatnim albumem System Of A Down jest podwójny krążek ''Mezmerize/Hypnotize'' z 2005 roku.


CHESTER BENNINGTON ŚPIEWAJĄCY NIRVANĘ ZA MŁODU. WZRUSZAJĄCE NAGRANIE PODBIJA SIEĆ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Były wokalista Kasabian skazany za pobicie narzeczonej. Zespół skomentował sytuację

  2020-07-09
  Sytuacja w zespole Kasabian jest dosyć napięta i niejasna, jednak po nowych doniesieniach na temat Toma Meighana, grupa wydała specjalne oświadczenie. Czy pobicie narzeczonej przez wokalistę, miało wpływ na usunięcie go z zespołu?
 • Bierze milion za post na Instagramie. Oto najbogatszy influencer

  2020-07-09
  Instagram stał się potężnym narzędziem, które stało się także miejscem pracy dla wielu osób. Na platformie da się zarobić ogromne pieniądze, a niektórzy zgarniają nawet milion dolarów za jeden post!
 • Woda na Marsie - pokazano film z niesamowitym zjawiskiem [WIDEO]

  2020-07-08
  Temat osiedlenia Marsa przewija się w rozmowach od lat i wygląda na to, że nie będzie to tylko marzenie rodem z filmów science-fiction. Ogłoszono obecność wody na czerwonej planecie! Czy jest szansa się tam osiedlić?
 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz