Dominik Pajewski

27.08.2020 (14:39)

Iron Maiden zapowiadają specjalną reedycje debiutanckiego albumu. Co w niej znajdziemy?W 2020 roku mija 40 lat od wydania debiutanckiego krążka zespołu Iron Maiden! Zespół postanowił z tej okazji, wydać specjalną reedycję debiutu. Co na niej znajdziemy?

Gdy 14 kwietnia 1980 roku, pojawiła się debiutancka płyta Iron Maiden, nikt nie przypuszczał, że będzie to początek legendy, która do dzisiaj uznawana jest za wzór do naśladowania. Zespół postanowił uczcić fakt wydania kultowej płyty, zapowiadając reedycję krążka. Co znajdziemy na wznowieniu?

LARS ULRICH BYŁ BEZNADZIEJNYM PERKUSISTĄ? TAK TWIERDZI PRODUCENT METALLIKIIron Maiden zapowiadają reedycję swojego debiutanckiego albumu

10 października 2020, debiutancki krążek Iron Maiden trafi na przezroczysty winyl, gdzie umieszczony będzie wizerunek Eddiego. Będzie to edycja limitowana, a tak prezentuje się tracklista wydawnictwa:
 
Side One
 
Prowler
Remember Tomorrow
Running Free
Phantom Of The Opera
 
Side Two
 
Transylvania
Strange World
Charlotte The Harlot
Iron Maiden

Premiera została zaplanowana na 9 października.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz