Dominik Pajewski

23.10.2018 (13:55)

Hans o uzależnieniu od alkoholu, depresji i terapii. Szczere wyznanie wokalisty Luxtorpedy [VIDEO]Hans nie udziela zbyt często wywiadów, a jeśli już jakiś się pojawia, to z reguły wokalista nie mówi zbyt wiele. Tym razem do sieci trafiło poruszające nagranie, w którym wokalista Luxtorpedy i członek składu Pięć Dwa, opowiada o swoich ciężkich przejściach.

Hansa znają nie tylko fani Luxtorpedy, lecz również miłośnicy rapu, którzy z pewnością pamiętają skład Pięć Dwa (dawniej 5 2 Dębiec). Hans uchodzi zazwyczaj za cichego i bardzo skrytego człowieka, który nie udziela za wielu wywiadów, a jeśli takowe się pojawiają, to są one rzadkością.

4-letni syn Serj'a Tankiana pojawił się na scenie z SOAD. Zobaczcie wzruszające nagranie [VIDEO]

 


Tym razem jednak Hans postanowił mocno się uzewnętrznić, a wszystko to w słusznym celu. Jak napisał artysta:
 
Trzy lata temu kolega poprosił mnie o nagranie kilku słów dla swojego podopiecznego. Grzegorz cierpiał w wyniku wielu uzależnień i zaburzeń psychicznych, rodzina po kolejnej nieudanej terapii zerwała z nim kontakt i zostawiła w zamkniętej placówce. Zdolny kucharz i ciekawy młody człowiek, bez motywacji, chęci zmiany i woli walki o własne życie. Miałem nagrać pozdrowienia i parę słów podnoszących na duchu, byłem wtedy w drodze na koncert, zjechałem na parking i wyszło z tego, zupełnie niezamierzenie, te kilkanaście minut monologu. Znalazłem to niedawno w telefonie. Wrzucam tutaj, być może komuś się przyda.

Posłuchajcie, co ważnego ma do powiedzenia Hans:
 
 
Po wysłuchaniu słów Hansa, takie numery jak 'Koniec fantazji' grupy Pięć Dwa oraz 'Wilki Dwa' z repertuaru Luxtorpedy nabierają jeszcze większego sensu i mocy przekazu.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Irańska platforma streamingowa usuwa kobiety z okładek płyt! [FOTO]

  2019-10-21
  Dobry album, to także często świetna okładka, która jest wizytówką i symbolem krążka. Jednak jedna z irańskich platform streamingowych, Melovaz, postanowiła pozmieniać okładki. Uściślając, z okładek zniknęły kobiety, co wywołało prawdziwą burzę.
 • Jarocy zaprasza na pierwsze koncerty. Szczegóły wydarzeń

  2019-10-21
  Już wkrótce Jarocy - grupa dowodzona przez popularnego gitarzystę Jarosława Nyckowskiego wyruszy w trasę promującą debiutancki album „Divided”.
 • Duet Youth Novels prezentuje singel "Skin"

  2019-10-21
  "Skin" to nowy singiel duetu Youth Novels, który wcześniej zaprezentował swoje melancholijne, przeszywające kompozycje na dwóch EP-kach.
 • Nie tylko Martin Scorsese krytykuje Marvela. Kolejny słynny reżyser nie lubi filmów superbohaterskich

  2019-10-21
  Kinowe Uniwersum Marvela rozrosło się do ogromnych rozmiarów, generując gigantyczne przychody. Niestety, nie każdy jest fanem tego typu kina i z pewnością nie przepada za nimi Martin Scorsese. Reżyser uznał niedawno, że filmy Marvela nie są kinem, a jego zdanie podziela inny, równie uznany reżyser.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-21
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?

  2019-10-21
  Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz