Dominik Pajewski

23.10.2018 (13:55)

Hans o uzależnieniu od alkoholu, depresji i terapii. Szczere wyznanie wokalisty Luxtorpedy [VIDEO]Hans nie udziela zbyt często wywiadów, a jeśli już jakiś się pojawia, to z reguły wokalista nie mówi zbyt wiele. Tym razem do sieci trafiło poruszające nagranie, w którym wokalista Luxtorpedy i członek składu Pięć Dwa, opowiada o swoich ciężkich przejściach.

Hansa znają nie tylko fani Luxtorpedy, lecz również miłośnicy rapu, którzy z pewnością pamiętają skład Pięć Dwa (dawniej 5 2 Dębiec). Hans uchodzi zazwyczaj za cichego i bardzo skrytego człowieka, który nie udziela za wielu wywiadów, a jeśli takowe się pojawiają, to są one rzadkością.

4-letni syn Serj'a Tankiana pojawił się na scenie z SOAD. Zobaczcie wzruszające nagranie [VIDEO]

 


Tym razem jednak Hans postanowił mocno się uzewnętrznić, a wszystko to w słusznym celu. Jak napisał artysta:
 
Trzy lata temu kolega poprosił mnie o nagranie kilku słów dla swojego podopiecznego. Grzegorz cierpiał w wyniku wielu uzależnień i zaburzeń psychicznych, rodzina po kolejnej nieudanej terapii zerwała z nim kontakt i zostawiła w zamkniętej placówce. Zdolny kucharz i ciekawy młody człowiek, bez motywacji, chęci zmiany i woli walki o własne życie. Miałem nagrać pozdrowienia i parę słów podnoszących na duchu, byłem wtedy w drodze na koncert, zjechałem na parking i wyszło z tego, zupełnie niezamierzenie, te kilkanaście minut monologu. Znalazłem to niedawno w telefonie. Wrzucam tutaj, być może komuś się przyda.

Posłuchajcie, co ważnego ma do powiedzenia Hans:
 
 
Po wysłuchaniu słów Hansa, takie numery jak 'Koniec fantazji' grupy Pięć Dwa oraz 'Wilki Dwa' z repertuaru Luxtorpedy nabierają jeszcze większego sensu i mocy przekazu.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy film w kosmosie, ma już reżysera! W roli głównej Tom Cruise

  2020-05-28
  Świat kina wkracza na zupełnie inny poziom i to poziom prawdziwie kosmiczny. Jakiś czas temu ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad pierwszym filmem w kosmosie. Wiemy już, że zagra Tom Cruise, a teraz ogłoszono reżysera produkcji.
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz