Dominik Pajewski

23.10.2018 (13:55)

Hans o uzależnieniu od alkoholu, depresji i terapii. Szczere wyznanie wokalisty Luxtorpedy [VIDEO]Hans nie udziela zbyt często wywiadów, a jeśli już jakiś się pojawia, to z reguły wokalista nie mówi zbyt wiele. Tym razem do sieci trafiło poruszające nagranie, w którym wokalista Luxtorpedy i członek składu Pięć Dwa, opowiada o swoich ciężkich przejściach.

Hansa znają nie tylko fani Luxtorpedy, lecz również miłośnicy rapu, którzy z pewnością pamiętają skład Pięć Dwa (dawniej 5 2 Dębiec). Hans uchodzi zazwyczaj za cichego i bardzo skrytego człowieka, który nie udziela za wielu wywiadów, a jeśli takowe się pojawiają, to są one rzadkością.

4-letni syn Serj'a Tankiana pojawił się na scenie z SOAD. Zobaczcie wzruszające nagranie [VIDEO]

 


Tym razem jednak Hans postanowił mocno się uzewnętrznić, a wszystko to w słusznym celu. Jak napisał artysta:
 
Trzy lata temu kolega poprosił mnie o nagranie kilku słów dla swojego podopiecznego. Grzegorz cierpiał w wyniku wielu uzależnień i zaburzeń psychicznych, rodzina po kolejnej nieudanej terapii zerwała z nim kontakt i zostawiła w zamkniętej placówce. Zdolny kucharz i ciekawy młody człowiek, bez motywacji, chęci zmiany i woli walki o własne życie. Miałem nagrać pozdrowienia i parę słów podnoszących na duchu, byłem wtedy w drodze na koncert, zjechałem na parking i wyszło z tego, zupełnie niezamierzenie, te kilkanaście minut monologu. Znalazłem to niedawno w telefonie. Wrzucam tutaj, być może komuś się przyda.

Posłuchajcie, co ważnego ma do powiedzenia Hans:
 
 
Po wysłuchaniu słów Hansa, takie numery jak 'Koniec fantazji' grupy Pięć Dwa oraz 'Wilki Dwa' z repertuaru Luxtorpedy nabierają jeszcze większego sensu i mocy przekazu.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Najstarsza córka Ozzy'ego Osbourne'a wydaje debiutancki album!

  2020-09-21
  Najstarsza córka Ozzy'ego i Sharon, wydaje debiutancki album! Poznaliśmy szczegóły krążka, która Aimee wydaje pod pseudonimem ARO, a w sieci można posłuchać już pierwszego singla.
 • Ojciec chrzestny doczeka się specjalnego serialu. Zobaczymy kulisy legendarnej produkcji

  2020-09-21
  Ojciec chrzestny należy do klasyków kina, który każdy kinoman powinien zobaczyć chociaż raz. Powstaje specjalny serial fabularny który ukaże kulisy powstawania kultowej produkcji.
 • Lars Ulrich wskazał najlepszego perkusistę w historii rocka

  2020-09-21
  Lars Ulrich jest uznawany za jednego z ikonicznych artystów w historii rocka, jednak jeśli chodzi o jego umiejętności, no to z tym bywa różnie.Kto dla założyciela Metalliki jest najlepszym perkusistą w historii? 
 • Luxtorpeda zbudowała studio od fundamentów, by nagrać nową płytę

  2020-09-21
  Nowa płyta Luxtorpedy jest mocno wyczekiwana przez fanów zespołu i jak widać, grupa w pewien sposób zaczęła wszystko od początku. Litza opowiedział, jak powstawała najnowsza płyta i jaki był plan na tytuł.
 • AC/DC pracują nad nowym teledyskiem? W sieci pojawiło się tajemnicze zdjęcie

  2020-09-21
  W obozie AC/DC od dłuższego czasu coś się dzieje, jednak nikt nie wie o co dokładnie chodzi. tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że grupa pracuje nad nowym klipem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz