Dominik Pajewski

23.10.2018 (13:55)

Hans o uzależnieniu od alkoholu, depresji i terapii. Szczere wyznanie wokalisty Luxtorpedy [VIDEO]Hans nie udziela zbyt często wywiadów, a jeśli już jakiś się pojawia, to z reguły wokalista nie mówi zbyt wiele. Tym razem do sieci trafiło poruszające nagranie, w którym wokalista Luxtorpedy i członek składu Pięć Dwa, opowiada o swoich ciężkich przejściach.

Hansa znają nie tylko fani Luxtorpedy, lecz również miłośnicy rapu, którzy z pewnością pamiętają skład Pięć Dwa (dawniej 5 2 Dębiec). Hans uchodzi zazwyczaj za cichego i bardzo skrytego człowieka, który nie udziela za wielu wywiadów, a jeśli takowe się pojawiają, to są one rzadkością.

4-letni syn Serj'a Tankiana pojawił się na scenie z SOAD. Zobaczcie wzruszające nagranie [VIDEO]

 


Tym razem jednak Hans postanowił mocno się uzewnętrznić, a wszystko to w słusznym celu. Jak napisał artysta:
 
Trzy lata temu kolega poprosił mnie o nagranie kilku słów dla swojego podopiecznego. Grzegorz cierpiał w wyniku wielu uzależnień i zaburzeń psychicznych, rodzina po kolejnej nieudanej terapii zerwała z nim kontakt i zostawiła w zamkniętej placówce. Zdolny kucharz i ciekawy młody człowiek, bez motywacji, chęci zmiany i woli walki o własne życie. Miałem nagrać pozdrowienia i parę słów podnoszących na duchu, byłem wtedy w drodze na koncert, zjechałem na parking i wyszło z tego, zupełnie niezamierzenie, te kilkanaście minut monologu. Znalazłem to niedawno w telefonie. Wrzucam tutaj, być może komuś się przyda.

Posłuchajcie, co ważnego ma do powiedzenia Hans:
 
 
Po wysłuchaniu słów Hansa, takie numery jak 'Koniec fantazji' grupy Pięć Dwa oraz 'Wilki Dwa' z repertuaru Luxtorpedy nabierają jeszcze większego sensu i mocy przekazu.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ed Sheeran pojawił się w ostatniej części Gwiezdnych Wojen. Kogo zagrał?

  2020-01-21
  Ed Sheeran lubi zaskakiwać fanów, a na dodatek sam jest miłośnikiem Gwiezdnych Wojen, o czym też często wspominał. Okazuje się, że wokalista pojawił się w ostatniej części gwiezdnej sagi. Kogo zagrał?
 • Muzycy Nirvany i The Doors zagrają wspólny koncert

  2020-01-21
  O takim koncercie wielu fanów z pewnością marzyło. 23 stycznia 2020, na jednej scenie pojawią się muzycy Nirvany i The Doors. Co skłoniło artystów do takiego występu?
 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-21
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • AC/DC wyda nowy album w lutym i ruszy w trasę? Czy będzie koncert w Polsce?

  2020-01-21
  Cisza ze strony AC/DC wydaje się być zbytnio podejrzana, zwłaszcza, że jakiś czas temu widziano zespół razem w okolicach studiach nagraniowego. Teraz pojawiły się plotki, że nowy album AC/DC pojawi się w lutym, a potem grupa ruszy w trasę.
 • Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki SMS

  2020-01-21
  Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki dla babć? Mamy dla Was proste propozycje i pomysły, aby sprawić im przyjemność w dniu ich świąt.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz