Dominik Pajewski

25.06.2020 (16:06)

Film o Nergalu - poznaliśmy szczegóły biograficznego dokumentu o muzyku [WIDEO]Adam ''Nergal'' Darski to postać, która od lat zalicza sukces za sukcesem, będąc przy okazji bardzo kontrowersyjnym artystą. Powstał film dokumentalny o frontmanie Behemotha, który ma za zadanie pokazać muzyka z trochę prywatnej strony.

Postać Nergala jest od wielu lat w mediach, budząc przy okazji sporo kontrowersji, zdobywając ciągle nowych fanów. Okazuje się, że powstał film dokumentalny, który pokaże trochę prywatnej strony artysty i jego działalności.

FANI METALLIKI WYBRALI NAJLEPSZY NUMER ZESPOŁU. NIESPODZIANKA?


Film o Nergalu - kiedy premiera filmu Adam the Apostate. Nergal The Heretic? Co w nim zobaczymy?

Film ma pokazać Nergala z bardziej prywatnej strony, jednocześnie ukazując temat twórczości Behemotha i trudny odbiór przez pewne środowiska w Polsce. W dwóch teaserach filmu, pojawiają się wypowiedzi Nergala, który mówi o wolności oraz o trudach związanych z tematyką swojej twórczości w Polsce. Reżyserem filmu jest Claudio Marino, który ma na swoim koncie klipy dla Behemotha oraz Ghost. Dokładna premiera filmu nie jest jeszcze znana.

SERJ TANKIAN BRONI JOHNA DOLMAYANA PRZED HEJTEM, JAKI POJAWIŁ SIĘ W SIECI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz