Dominik Pajewski

08.04.2020 (13:09)

Fan AC/DC, zagrał koncert dla swoich sąsiadów, będąc na balkoniePodczas pandemii koronawirusa, niesamowicie popularne stały się koncerty na balkonach. Pewien fan AC/DC, postanowił wszystkich swoich sąsiadów, uraczyć muzyką ulubionej grupy.

Koncerty podczas pandemii koronawirusa, stały się czymś absolutnie normalnym. W sieci jest coraz więcej nagrań, które pokazują, jak ludzie grają i śpiewają na balkonach, bądź na dachach budynków. Pewien fan AC/DC, postanowił wszystkich swoich sąsiadów, uraczyć muzyką ukochanego zespołu.

MUZYCY ANTHRAX, TESTAMENT I SUICIDAL TENDENCIES NAGRALI COVER RUSH, BO NUDZĄ SIĘ NA KWARANTANNIE


Fan AC/DC, zagrał koncert dla swoich sąsiadów, będąc na balkonie

Włoski fan AC/DC, postanowił upodobnić się nawet do Angusa Younga, wyjśc na balkon i odgrywając słynne numery, pokazać też legendarny ,,kaczy chód'' gitarzysty. Czy sąsiadom się podobało? Patrząc na niektóre urywki, raczej tak, jednak nie mieli innego wyboru siedząc w domach. Zobaczcie, jak wyszedł mini koncert, z muzyką AC/DC na balkonie:


ZLOT FANÓW PINK FLOYD, ZOSTAŁ PRZERWANY PRZEZ POLICJĘ. WSZYSTKO DLATEGO, ŻE ODBYWAŁ SIĘ PODCZAS KWARANTANNY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Celeste prezentuje singiel ''I Can See the Change” wyprodukowany przez FINNEASA

  2020-06-02
   Wschodząca gwiazda soulu i zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound 2020 Celeste prezentuje nowy, pełen optymizmu singiel „I Can See the Change”. Producentem utworu jest FINNEAS, brat Billie Eilish. Piosenka to optymistyczna opowieść o odnajdywaniu nadziei w czasach pełnych podziałów oraz o przekonaniu, że czeka na nas świetlana przyszłość – czyli przekaz, którego tak bardzo potrzebujemy w trudnych czasach.
 • Reaktywacja WITCHKING na ekskluzywny koncert! Poznaliśmy szczegóły występu

  2020-06-02
  Heavy metalowy zespół Witchking, na czele którego stoi Mateusz Gajdzik, aktualnie lider formacji VANE, ogłosił swój powrót. Ekipa zapowiedziała dołączenie do przyszłorocznej, trzeciej edycji Helicon Metal Festival, która odbędzie się w Warszawskim klubie Remont 27 marca.
 • Raper wziął się za black metal i według krytyków, nagrał całkiem dobry album

  2020-06-02
  Jeżeli nie jesteście miłośnikami rapu, to musicie wiedzieć, że są tacy raperzy, którym nie straszny jest black metal. Pewien raper nagrał black metalowy album, który okazał się bardzo dobrą produkcją!
 • Holding Absence ogłaszają trasę z WARGASM i Static Dress. Szczegóły koncertu

  2020-06-02
   Brytyjczycy z post-hardcore’owego zespołu Holding Absence ogłosili nowy termin europejskiej trasy koncertowej, w ramach której zagrają także w Polsce! Towarzyszyć im będzie punkowy duet WARGASM oraz grupa Static Dress. 
 • Ile zarabiają astronauci? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos

  2020-06-02
  Temat zarobków astronautów, wrócił przy okazji startu promu SpaceX i NASA. Ile zarabiają astronauci? Czy można tu mówić o gigantycznych zarobkach? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos.
 • Orange Warsaw Festival 2021 - BILETY, ARTYŚCI. Szczegóły kolejnej edycji festiwalu

  2020-06-02
  Orange Warsaw Festival 2021 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. W jakiej cenie są bilety na festiwal, który z roku na rok robi się coraz większym wydarzeniem na koncertowej mapie Polski. 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz