Daniel Wardziński

11.07.2015 (15:30)

Ed Sheeran i Elton John wspólnie zagrali na Wembley - posłuchaj Don't Go Breaking My Heart [VIDEO]Ed Sheeran i Elton John wspólnie na scenie wykonali kawałek Don't Go Breaking My Heart. Popularność Eda jest tak wielka, że gra trzy koncerty na Wembley z rzędu. Sprawdźcie jak to wygląda - mamy video.

Wspólny występ Eda Sheerana i Eltona Johna na Wembley trafił na YouTube - mamy dla Was video z historycznego spotkania gwiazd różnych pokoleń. Do sytuacji doszło na legendarnym Wembley - stadionie w Londynie, który niestety okazał się za mały, żeby pomieścić wszystkich fanów młodego muzyka. Ed gra na Wembley trzy razy z rzędu, dzień po dniu i o biletach w tym momencie można już tylko pomarzyć.

>>> Legia - Botosani - kiedy mecz eliminacji Ligi Europy 2015? Sprawdź <<<

Ed Sheeran i Elton John wspólnie na scenie zaprezentowali numer Don't Go Breaking My Heart. Była to dla fanów niespodzianka - Ed nie uprzedził nikogo, że na scenie pojawi się w tak wyśmienitym towarzystwie. Wykonanie wypadło doskonale, a polskim fanom Sheerana pozostaje czekać na podobną okazję w Polsce.

>>> Pogoda nad morzem - sprawdź jaka będzie temperatura wody <<<
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieci

  2020-04-02
  Dobrze wiem co czujesz, to trzeci singiel z solowej płyty Gutka, której premiera została opóźniona przez pandemię koronawirusa.
 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawi 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!

  2020-04-02
  Podczas pandemii koronawirusa, każdy stara się pomóc jak może, dotyczy to również artystów. Elton John postanowił zorganizować specjalny koncert charytatywny online i jak się okazało, zebrał bardzo dużo pieniędzy.
 • Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

  2020-04-02
  Jeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę
 • Łódzkie HEDONE powróciło z nowym singlem po 15 latach

  2020-04-02
  Łódzka grupa kierowana przez Macieja Werka opublikowała pierwszy premierowy utwór od 15 lat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz