Dominik Pajewski

27.02.2020 (14:47)

Dimebag Darrell chcial przed śmiercią reraktywować Panterę?Śmierć Dimebaga Darella była ogromną stratą dla całego świata rocka i metalu. Okazuje się, że artysta tuż przed śmiercią miał plan reaktywowania Pantery.

Śmierć Dimebaga Darrella była ogromną stratą dla całego świata muzyki rockowej i metalowej. Artysta został zabity 8 grudnia 2004 roku, podczas koncertu grupy Damageplan. Okazuje się, że gitarzysta miał przed śmiercią plan, by reaktywować Panterę!

OZZY OSBOURNE WSPOMNIAŁ NAJBARDZIEJ SZALONĄ IMPREZĘ Z LEMMYM


Dimebag Darrell chcial przed śmiercią reraktywować Panterę?

Daryl Arnberger powiedział w wywiadzie dla 'Landry.audio', że widział się z Dimebagiem w listopadzie 2004 roku. Podobno gitarzysta ujawnił, że chciał reaktywować Panterę:

Dime powiedział:

'Zagramy w grudniu tę trasę z Damageplan, a potem zrobimy coś nowego, co nie będzie związanego z tym zespołem. Zrobię wszystko, co mogę, żeby zebrać z powrotem chłopaków'

Miał dość Damageplan. Chciał powrócić do Pantery. Twierdził, że pozostali członkowie nie angażują się tak bardzo. Nie czuł tej magii, jaka była między członkami Pantery.

DLACZEGO SOAD NIE MOGĄ DOJŚĆ DO POROZUMIENIA? JOHN DOLMAYAN TŁUMACZY


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz