Dominik Pajewski

22.10.2019 (14:56)

Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow

Program 'Od przedszkola do Opola', był niesamowicie popularny na początku lat 90-tych. Ostatni odcinek wyemitowano 26 maja 2007 roku, jednakw pamięci wielu osób, program ma nadal swoje ważne miejsce. Wielu wokalistów pojawiło się swego czasu w programie, a słynny miernik hałasu, do dzisiaj jest zagadką. W słynnym show pojawiła się także Daria Zawiałow! W sieci można znaleźć nagranie z jej występu.

MARILYN MANSON - NOWY KLIP TRAFIŁ DO SIECI. FANI BARDZO DOBRZE OCENIAJĄ PIOSENKĘ [WIDEO]


Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

W odcinku programu z 2000 roku, wśród występujących dzieci, pojawiła się Daria Zawiałow. Od 5:19 pojawia się młoda wokalistka, która wykonała wtedy utwór pod tytułem 'Rzeka'. Ciekawe, ile osób przypuszczało wtedy, że mała Daria zwojuje rynek muzyczny w Polsce? Zobaczcie występ młodej Darii Zawiałow:LINDEMANN, UDOSTĘPNIŁ KLIP STWORZONY W CAŁOŚCI PRZEZ SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

  2019-11-21
  W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
 • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

  2019-11-21
  Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
 • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

  2019-11-21
  PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

  2019-11-21
  Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
 • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

  2019-11-21
  O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz