Dominik Pajewski

11.07.2017 (15:55)

Czym zajmuje się syn Kazika Staszewskiego?Kazika Staszewskiego zna każdy fan rocka w Polsce, a jego piosenki to absolutne szlagiery. Nie każdy jednak wie, czym zajmuje się jeden z synów Kazika - Jan Staszewski.

Kazika Staszewskiego w Polsce zna każdy fan rocka oraz większość osób interesujących się muzyką. Muzyk ma na swoim koncie liczne sukcesy z zespołem Kult, świetną karierę z KNŻ oraz udaną solową działalność.
 

Rosyjski kosmita rapuje Kazika - tajemnica odkryta po 15 latach!

 
Nie każdy jednak wie, że jeden z synów Kazika również jest zaangażowany w działalność muzyczną. Jan Staszewski sam podkreśla, że artystycznie nie jest synem Kazika w żadnym stopniu. Syn Kazika jest rozpoznawalny w środowisku muzyków, lecz głównie w klimacie reggae i szeroko rozumianej alternatywy. Jan znany jest również jako beatboxer i projektant okładek płyt ojca.

Słynne okładki '12 groszy', 'Na żywo, ale w studio' i 'Porozumienie ponad podziałami' to dzieła Jana Staszewskiego. W 2011 roku wydał swoją debiutancką płytę pod tytułem 'Piosenki o miłości', która zawierała 14. autorskich kompozycji. 
 
 

Singlowy kawałek 'Głowa do góry' często można usłyszeć na koncertach akustycznych Kultu.

 


Kazik - 12 groszy: quiz, jak dobrze znasz legendarny kawałek?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Andrzej Adamiak nie żyje! Wokalista Rezerwatu odszedł w wieku 60 lat

  2020-04-08
  To bardzo smutny dzień dla świata polskiego rocka. 8 kwietnia 2020, zmarł Andrzej Adamiak, wokalista, gitarzysta basowy i lider zespołu Rezerwat.
 • Fan AC/DC, zagrał koncert dla swoich sąsiadów, będąc na balkonie

  2020-04-08
  Podczas pandemii koronawirusa, niesamowicie popularne stały się koncerty na balkonach. Pewien fan AC/DC, postanowił wszystkich swoich sąsiadów, uraczyć muzyką ulubionej grupy.
 • Zawodniczka UFC spędza nago kwarantanne, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie [FOTO]

  2020-04-08
  Podczas kwarantanny, ludziom przychodzą do głowy różne pomysły. Jedni grają na balkonach, inni trenują w domach, a jeszcze inni trenują, będąc totalnie nagimi. Taka nietypową formę treningu preferuje pewna zawodniczka UFC.
 • Gerard Way z My Chemical Romance wrzucił cztery nowe utwory [AUDIO]

  2020-04-08
  Gerard Way powrócił do aktywności muzycznej i to nie tylko tej z My Chemical Romance. Artysta udostępnił w sieci cztery nowe numery!
 • 12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

  2020-04-08
  Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz