Dominik Pajewski

22.05.2020 (11:18)

Czym zajmuje się syn Kazika Staszewskiego?Kazika Staszewskiego zna każdy fan rocka w Polsce, a jego piosenki to absolutne szlagiery. Nie każdy jednak wie, czym zajmuje się jeden z synów Kazika - Jan Staszewski.

Kazika Staszewskiego w Polsce zna każdy fan rocka oraz większość osób interesujących się muzyką. Muzyk ma na swoim koncie liczne sukcesy z zespołem Kult, świetną karierę z KNŻ oraz udaną solową działalność.
 

Rosyjski kosmita rapuje Kazika - tajemnica odkryta po 15 latach! 
Nie każdy jednak wie, że jeden z synów Kazika również jest zaangażowany w działalność muzyczną. Jan Staszewski sam podkreśla, że artystycznie nie jest synem Kazika w żadnym stopniu. Syn Kazika jest rozpoznawalny w środowisku muzyków, lecz głównie w klimacie reggae i szeroko rozumianej alternatywy. Jan znany jest również jako beatboxer i projektant okładek płyt ojca.

Słynne okładki '12 groszy', 'Na żywo, ale w studio' i 'Porozumienie ponad podziałami' to dzieła Jana Staszewskiego. W 2011 roku wydał swoją debiutancką płytę pod tytułem 'Piosenki o miłości', która zawierała 14. autorskich kompozycji. 
 
 

Singlowy kawałek 'Głowa do góry' często można usłyszeć na koncertach akustycznych Kultu.

 
 

KAZIK STASZEWSKI - 5 NAJWAŻNIEJSZYCH PIOSENEK LIDERA KULTU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz