Dominik Pajewski

22.01.2020 (10:53)

Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanówKoncerty Slipknota gromadzą ogromne ilości fanów, którzy często przebierają się za członków zespołu i przy okazji przynoszą różne rzeczy pod scenę. Zespół postanowił ustanowić listę rzeczy, których nie można wnosić na koncerty.

Slipknot nie mogą narzekać na brak zainteresowania, zwłaszcza kiedy większość halowych występów jest praktycznie wyprzedana. Fani często też przebierają się za członków zespołu i przynoszą ze sobą różne transparenty i gadżety. Okazuje się, że Slipknot ma listę rzeczy, których absolutnie nie można przynosić na występy zespołu.

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, ŻE ZMAGA SIĘ Z CHOROBĄ PARKINSONA


Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanów

Na koncerty Slipknota nie można wnosić czegoś, co na przykład mogłoby wywołać ogień. Chodzi o:

- lasery,
- fajerwerki,
- świece,
- gwizdki,
- paski z dużymi klamrami,
- duże  portfele,
- kolczaste bransoletki
- naszyjniki,
- ciężkie buty,
- kurtki

O ile niektóre rzeczy można zrozumieć, to duże portfele, paski z dużymi klamrami i kurtki wzbudziły poruszenie wśród fanów. Jedna z fanek podczas wywiadu z STV News skomentowała całą sytuację mówiąc:

Rozumiem, że organizatorzy dbają o bezpieczeństwo, ale klamry od pasków, portfele, to rzeczy, które nosi ze sobą 99% osób będących na koncercie. Mam buty z metalowymi czubkami, nie mogę ich założyć. Miałam kurtkę z ćwiekami, też nie mogę teraz jej założyć.

5-LETNI FAN SLIPKNOTA OCZAROWAŁ ZESPÓŁ! ON CHYBA ZOSTANIE PERKUSISTĄ

Jak będzie podczas koncertu w Polsce? Tego dowiemy się 6 lutego 2020, gdy Slipknot zagra w łódzkiej Atlas Arenie.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Co by było, gdyby Neo wziął niebieską pigułkę. Przeróbka z użyciem deep fake ma odpowiedź

  2020-02-19
  Matrix ma powrócić w nowej odsłonie w 2021 roku, jednak zanim to się stanie, w sieci można znaleźć coś ciekawego. Dzięki technologii deep fake, ukazano co by było gdyby Neo wziął niebieską pigułkę.
 • Gitarzysta Limp Bizkit złamał rękę, ale i tak zagrał koncert

  2020-02-19
  O Limp Bizkit można mieć różne zdanie, jednak nie da się odmówić grupie zaangażowania. Na ostatnim koncercie zespołu, gitarzysta Wes Borland zagrał koncert, mimo złamanej ręki.
 • Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth grają przed nimi

  2020-02-19
  Wspólne koncerty Five Finger Death Punch i Megadeth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć fakt frekwencji w Warszawie. Zespół wyjaśnił, dlaczego taka kolejność jest na trasie.
 • Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenie

  2020-02-19
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Ozzy oznajmił, że musi odwołać kolejną część trasy koncertowej.
 • Orbita Wiru wydaje nowy album "Hipis 2020"

  2020-02-19
  20 lutego na światło dzienne wyjdzie nowy album stołecznej formacji rockowej Orbita Wiru. Czwarte w dorobku zespołu wydawnictwo studyjne nosi przewrotny tytuł “Hipis 2020”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz