Anna Dziełak

13.12.2019 (15:30)

Cyberpunk 2077 - muzyka z gry. Czy pobije popularnością tę z Wiedźmina?Tworzenie muzyki do gier w ostatnich latach stało się prawdziwą sztuką. 10 late temu CD Projekt Red wypuściło Wiedźmina, który również dzięki muzyce okazał się prawdziwym sukcesem. Kolejne gry były tylko coraz lepsze również pod tym względem! Czy Cyberpunk 2077 stanie na wysokości zadania? Poznaliśmy oficjalnie twórców muzyki! 

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Z każdym dniem poznajemy coraz więcej szczegółów produkcji, która z pewnością wiele namiesza na światowym rynku gier. Już sierpniu pojawiły się pierwsze informacje o soundtracku, który usłyszeć będziemy mogli w grze. Pierwszą ujawnioną piosenką był utwór Chippin’ In by SAMURAI. Powoli pojawiają się kolejne informacje i oczywiście muzyka! Do sieci trafił między innymi występ Grimes, która w angielskiej wersji językowej gry udzieli głosu Lizzy Wizzy, wraz z teledyskiem  na żywo inspirowanym światem Cyberpunka 2077! 12 grudnia poznaliśmy również artystów, których zadaniem było tworzenie ścieżki dźwiękowej! 

Cyberpunk 2077 - muzyka z gry

Wideo Cyberpunk 2077 - Behind the Music zawiera informacje od artystów, którzy wzięli udział przy nagraniach ścieżki dźwiękowej. Run the Jewels, Refused, Grimes, A$AP Rocky, Gazelle Twin, Ilan Rubin, Richard Devine, Nina Kraviz, Deadly Hunta, Rat Boy, i Tina Guo. Dali również graczom przedsmak tego, co ich czeka w nowej grze. Czy przebiją sukces muzyki z Wiedźmina? Czas pokaże! 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-27
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • Gala Bestsellery Empiku 2019 w niepowtarzalnej i gwiazdorskiej oprawie muzycznej

  2020-01-27
  Premierowe wykonania i niezwykłe kolaboracje – Bestsellery Empiku 2019 to nie tylko gala rozdania nagród kulturalnych, ale też wyjątkowe muzyczne show. Już 4 lutego poznamy nazwiska najpopularniejszych twórców i obiecujących artystów, którzy w 2019 roku oczarowali odbiorców i ekspertów. W oprawie muzycznej wydarzenia, w aranżacjach Miuosha pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski i Ania Dąbrowska we wspólnym utworze, Viki Gabor w duecie z Kayah, Ten Typ Mes z Hanią Rani czy Beata Kozidrak z Natalią Nykiel. Usłyszymy także premierowe wykonania Rojka, Mrozu oraz duetu KARAŚ/ROGUCKI. Empik odkryje też przed polską publicznością świetnie zapowiadający się irlandzki zespół Inhaler, którego wokalistą jest Elijah Hewson, syn Bono.
 • Jak powstała nowa płyta Ozzy'ego? Duff McKagan zdradzil kulisy

  2020-01-27
  Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest bardzo wyczekiwana przez fanów, którzy czekają już 10 lat na nowy krążek. Fuff McKagan, który brał udział w procesie nagrywania, zdradził jak wyglądało rejestrowanie krążka.
 • Ariana Grande jest niesamowita! Muzyk Slipknota docenił popową wokalistę

  2020-01-27
  Można pomyśleć, że stylistyka Ariany Grande i Slipknota nijak się do siebie ma. Jak się okazuje, Jim Root jest bardzo ceni wokalistkę i jest nią dosłownie oczarowany.
 • #DollyPartonChallenge - o co chodzi w internetowym wyzwaniu?

  2020-01-27
  Wyzwania w internecie pojawią się bardzo często i raczej nie jest zaskakujące, że sieć opanował nowy challenge. O co chodzi w #DollyPartonChallenge?
 • Quentin Tarantino idzie na wojnę ze Star Wars i Marvelem?

  2020-01-27
  Quentin Tarantino nie musi nikomu niczego udowadniać, tym bardziej, że każdy z jego filmów jest od startu nazywany hitem. Jak się okazuje, słynny reżyser ma problem z blockbusterami.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz