Dominik Pajewski

29.01.2020 (15:55)

Chcesz wystąpić w nowym klipie Roguckiego? Ruszyły zgłoszeniaW momencie gdy Coma i The Dumplings zawiesili działalność, Karaś i Rogucki stworzyli wspólny projekt. Duet szykuje nowy klip, w którym możecie zagrać! Ogłoszono nabór do klipu.

Karaś i Rogucki w dueacie, to najnowszy projekt artystów powiązanych na codzień z The Dumplings i Comą. Panowie połączyli siły i po pierwszym wspólnym singlu, można stwierdzić, że wszystko idzie w stronę szeroko rozumianej alternatywy. Panowie szykują nowe wydawnictwo i nowy klip, do którego szukają kilku osób.

PABLOPAVO - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]


Chcesz wystąpić w nowym klipie Roguckiego? Ruszyły zgłoszenia

Jak możemy przeczytać w poście na fanpage'u Roguckiego:

Hejo drodzy. Potrzebujemy miłych i zdolnych ludzi do udziału w najnowszym klipie debiutującego duetu KARAŚ/ROGUCKI. Pomożecie? Dawajcie swoje zgłoszenia na biuro@luluproduction.plWystarczy się przełamać i być może uda się wam być częścią nowego projektu artystów. Warto dodać, że panowie ruszają w lutym w trasę. Poniżej terminy:

20.02 Wałbrzych, Stara Kopalnia
21.02 Wrocław, Stary Klasztor
27.02 Poznań, Tama
05.03 Bielsko-Biała, Klimat
06.03 Opole, NCPP
02.04 Łódź, Wytwórnia
03.04 Gdańsk, Stary Maneż
05.04 Kraków, Studio
08.04 Warszawa, Stodoła

ARIANA GRANDE JEST NIESAMOWITA! MUZYK SLIPKNOTA DOCENIŁ POPOWĄ WOKALISTĘ
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz