Dominik Pajewski

02.04.2020 (15:23)

Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowyJeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę

W czasie pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy uziemieni i nie ma mowy o wyjściu na spacer, a tym bardziej o treningu. Wie o tym Arnold Schwarzenegger, który postanowił wesprzeć wszystkich dobrym słowem, a przy okazji pokazać, jak można trenować w czasie kwarantanny.

GWARANCJE DE MINIMIS NA LEPSZYCH WARUNKACH

Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

Arnie stosuje się do zaleceń i przebywa w domu, czasami w jacuzzi, paląc cygaro, a innym razem dokarmiając swoje zwierzaki.

Jednak, Arnie wie, że w takim czasie ważny jest także trening, który trzeba zrobić, mimo tego co się dzieje na świecie. Wiadomo, z domu nie wyjdziemy, siłownie zamknięte, także pozostają nam cztery ściany. Da się to zrobić, dzięki kultowemu już planowi treningowemu Arnolda. 50 powtórzeń, które można podzielić na kilka serii. Wszystko zostało wyjaśnione na Instagramie. Nie pozostaje nic innego jak, wziąć się do roboty!
 

KINGS OF LEON UDOSTĘPNILI NUMER O KWARANTANNIE [WIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz