Dominik Pajewski

04.03.2020 (11:10)

„... And Justice For All” nie miało sensu? Tak twierdzi producent MetallikiPrzez wiele osób, album „... And Justice For All” jest uznawany za bardzo ważny krążek i dzieło przełomowe. Niestety, według producenta Metalliki, album był totalnie niepotrzebny.

Album „... And Justice For All”, uznawany jest przez wiele osób za dzieło przełomowe i bardzo ważne w historii Metalliki. Kultowy singiel ,,One'' i spora trasa koncertowa, która promowały album, były tylko przypieczętowaniem sukcesu. Oczywiście, nie zabrakło głosów, że na krążku totalnie nie słychać basu, a sama postać Newsteda została mocno pominięta. Według producenta Metalliki, ten album nie był w ogóle potrzebny.

OZZY OSBOURNE MYŚLAŁ, ŻE METALLICA SIĘ Z NIEGO NAŚMIEWA


„... And Justice For All” nie miało sensu? Tak twierdzi producent Metalliki

Bob Rock, uznawany za legendarną postać, która była przy najważniejszych momentach Metalliki, powiedział w wywiadzie dla ,,Gibson TV'':

Na trasie „Justice” z Metallicą grał The Cult, kupiłem więc album „... And Justice For All”. Podobała mi się piosenka „One”, którą widziałem w MTV. Posłuchałem płyty, ale tam nie było dołów. Pomyślałem: „Dobra. Interesujące”. Poszedłem zobaczyć The Cult i zostałem na Metallice i ujrzałem wielki zespół, który miał ciężar i rozmach, a nie to, co było na „Justice”. Ta płyta nie miała sensu. Wiem, że wiele osób ją lubi, ale po prostu mówię szczerze.

Metallica ma zamiar wkrótce wrócić na scenę, jednak wszystko odłoży się w czasie, ponieważ James Hetfield cały czas wraca do zdrowia po odwyku.


KERRY KING WRÓCI Z NOWĄ PŁYTĄ? GITARZYSTA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DALSZYCH DZIAŁAŃ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz