Dominik Pajewski

21.01.2020 (10:18)

AC/DC wyda nowy album w lutym i ruszy w trasę? Czy będzie koncert w Polsce?Cisza ze strony AC/DC wydaje się być zbytnio podejrzana, zwłaszcza, że jakiś czas temu widziano zespół razem w okolicach studiach nagraniowego. Teraz pojawiły się plotki, że nowy album AC/DC pojawi się w lutym, a potem grupa ruszy w trasę.

Cisza wydawnicza i koncertowa u AC/DC wydaje się być zbytnio podejrzana. Sytuacja zespołu jest mocno pokomplikowana od 2016 roku, gdy Brian Johnson musiał zaprzestać koncertowania. Powodem były problemy wokalisty ze słuchem i to właśnie wtedy na tej pozycji zastąpił go Axl Rose

PODCZAS KONCERTU MACHINE HEAD, FAN OŚWIADCZYŁ SIĘ DZIEWCZYNIE W ŚRODKU MOSH-PITU
To był moment, gdy społeczność fanów AC/DC podzieliła się na dwa obozy: ten który nie ma nic przeciwko Axlowi na wokalu i ten, który uważa, że przez to skończyło się AC/DC. Wiele wskazywało na to, że grupa nagra płytę z Axlem w składzie, teraz wszystko wskazuje na to, że zespół powrócił na stare tory. Mówi się, że AC/DC są pogodzeni i nagrali nowy krążek z Johnsonem na wokalu! Teraz pojawiły się informacje, że album ujrzy światło dzienne w lutym.

AC/DC wyda nowy album w lutym i ruszy w trasę? Czy będzie koncert w Polsce?

Australijski dziennikarz, Eddie McGuire, w jednym ze swoich programów powiedział:

Z tego co wiem nowy album AC/DC ukaże się w lutym/marcu tego roku, a w październiku/listopadzie 2020 zespół zagra trasę po Australii. Po długich badaniach udało się znaleźć odpowiedni aparat słuchowy dla Briana Johnsona, który stanie na czele zespołu. Angus Young będzie temu dowodził, Brian Johnson będzie śpiewał i może do zespołu powróci Phil Rudd.

Jak widać, do składu mają wrócić 'dawni znajomi', a coraz częściej mówi się o tym, że AC/DC ruszą w stadionową trasę. Czy ponownie zobaczymy grupę na PGE Narodowym? Trzeba obserwować social media grupy bardzo uważnie.

POWSTAŁ DOKUMENT O OZZYM OSBOURNIE. ZWIATUN 'THE NINE LIVES OF OZZY OSBOURNE' JUŻ W SIECI [WIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz