Dominik Pajewski

02.04.2020 (18:05)

Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawie 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.

Przed słuchaczami jeszcze siedem kompozycji, które poznamy już 30 kwietnia. Wśród nich niezapowiadana wcześniej niespodzianka - w jednym z utworów wokalnie udzielił się gość, który zaśpiewał w języku polskim, co w przypadku dotychczasowej, anglojęzycznej konsekwencji The Freuders jest sprawą bezprecedensową.

ŁÓDZKIE HEDONE POWRÓCIŁO Z NOWYM SINGLEM PO 15 LATACHZespół zapowiedział, że od dnia premiery płyta dostępna będzie w trzech wydaniach:

- bezpłatnym, za pośrednictwem platforn streamingowych takich jak Spotify, Deezer, Tidal czy Apple Music;

- digital, czyli pliki elektroniczne, których zakup możliwy będzie za pośrednictwem profilu Bandcamp w cenie 25 PLN za cały album lub 3 PLN za każdą piosenkę;

- fizyczny egzemplarz płyty w cenie 35 PLN - przy zamówieniu dokonanym przed premierą w cenie mieści się koszt przesyłki oraz gratisowe niespodzianki;

To nie wszystko - mimo sytuacji związanej z koronawirusem zespół ma nadzieję już niedługo ogłosić koncert premierowy, a następnie jesienną trasę klubową, podczas której na żywo będzie promował materiał w albumu „Warrior”. Kto bywał do tej pory na ich koncertach wie, że to jeden z tych zespołów, którego występy potrafią przyprawić o ciarki, a same dźwięki wwiercają się w głowę i pozostają w niej na bardzo długo.

GWARANCJE DE MINIMIS NA LEPSZYCH WARUNKACH


PREMIERA - WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/524973851735942/
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz