Dominik Pajewski

07.04.2020 (11:34)

Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaokeSerial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.

Gdy na Netflixie pojawił się czwarty sezon ,,Domu z papieru'', pewnym było, że fani będą przerzucać się cytatami z serialu oraz poszukiwane będą materiały z najlepszymi scenami. Hitem stało się wykonanie utworu ,,Ti amo'' w wersji Berlina.

METALLICA TOWARZYSZYŁA ZAPAŚNIKOWI PRZY WYJŚCIU NA RING. KTÓRY NUMER WYBRAŁ? [WIDEO]


Zaśpiewaj "Ti Amo"  razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

Fanom mocno utkwiło w pamięci, wykonanie ''Ti Amo'', które odśpiewał Berlin. Netflix postanowił zareagować momentalnie i umieścił wersję karaoke, dzięki której fani mogą pośpiewać tak samo jak w serialu:Warto dodać, że ,,Dom z papieru'' znalazł się na pierwszym miejscu, najchętniej oglądanych produkcji na Netflixie. Czwarty sezon serialu jest cały czas dostępny na platformie.

EVANESCENCE I WITHIN TEMPTATION W POLSCE! SZCZEGÓŁY WSPÓLNEGO KONCERTU OGŁOSZONE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz