Dominik Pajewski

03.01.2020 (10:58)

WOŚP 2020 - AUKCJE. Najciekawsze przedmioty, które można wylicytowaćAukcje WOŚP co roku gromadzą bardzo wiele ciekawych i wartościowych przedmiotów. Sprawdźcie, co przekazano tym razem na rzecz fundacji. Warto zaznaczyć, że kilka przedmiotów robi mega wrażenie.

Aukcje WOŚP co roku robią ogromne wrażenie i spokojnie można stwierdzić, że to co jest do wylicytowania, to wyjątkowe przedmioty. Co w 2020 roku można wylicytować z okazji 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

MUZYCY TOOL, IRON MAIDEN I SOAD CHCĄ COŚ NAGRAĆ RAZEM?WOŚP 2020 - AUKCJE. Najciekawsze przedmioty, które można wylicytować

Przedmiotów na aukcje WOŚP przybywa praktycznie z godziny na godzinę, jednak z tych najciekawszych rzuca się w oczy kilka pozycji. By odwiedzić Pragę z Agnieszką Holland, trzeba mieć 10 tysięcy złotych, aby wpaść na trening z Joanną Jędrzejczyk trzeba przygotować 7,500 tysiąca, a dzień na planie serialu 'Świat według Kiepskich', to obecnie kwota 6,100 zł. 

KOT WYGLĄDA JAK BABY YODA, PODBIJA SERCA FANÓW STAR WARS


Oczywiście, ceny mogą znacznie wzrosnąć, tak jak metamorfoza z Ewą Chodakowską, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nie brakuje także sukienki od Violi Piekut czy spotkania z autorem Blogojciec.pl.
 
28. finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020, oczywiście finałowi towarzyszyć będzie wiele koncertów i specjalnych akcji.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz