Dominik Pajewski

30.08.2019 (09:08)

Tool - Fear Inoculum: tak wygląda specjalne wydanie za ponad 300 złNowa płyta TOOLa staje się faktem i w końcu możemy powiedzieć, że na 100% dostaniemy nowy krążek. Fani musieli się jednak zdziwić, gdy ruszyli po wersje preorderową i zobaczyli, że kosztuje 350 zł! Zobaczcie, jak wygląda specjalne wydanie albumu, które robi wrażenie.

TOOL zawsze lubił zaskakiwać, jednak teraz można powiedzieć, że grupa przeszła samą siebie. Po 13 latach oczekiwania, zespół powraca z nowym albumem, z którego poznaliśmy już pierwszy singiel. Jakby tego było mało, nowy album ma kosztować aż 350 zł, jednak nie jest to zwykłe wydawnictwo.

METALLICA W WARSZAWIE 2019: MOŻNA KUPIĆ PŁYTĘ Z ZAPISEM KONCERTU NA PGE NARODOWYMTak wygląda specjalne wydanie płyty Toola. Zobacz unboxing krążka 'Fear Inoculum' [WIDEO]

Przypomnijmy, co znajdziemy w specjalnym pakiecie:

- rozkładaną 'wideoborszurę' z 4-calowym ekranem HD, na którym będzie można obejrzeć niedostępny nigdzie indziej film. 
- kabel zasilający USB, 
- 2-watowy głośnik, 
- 36-stronicowa książeczkę 
- kartę do pobrania mp3
- płytę CD

Jak wygląda to w środku? Pokazano to na specjalnym filmie, tylko ostrzegamy kolekcjonerów o słabych nerwach... To, w jaki sposób rozpakowywana jest płyta, jest... No zobaczcie sami:
 

Album 'Fear Inoculum' trafi do sprzedaży ogólnej 30 sierpnia 2019.

OZZY OSBOURNE OPOWIEDZIAŁ, KTÓREGO ALBUMU ZE SWOJEJ TWÓRCZOŚCI NIE MOŻE SŁUCHAĆ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz