Dominik Pajewski

15.06.2018 (10:32)

Rosja - Arabia Saudyjska - MEMY z meczu otwarcia [FOTO]Mecz otwarcia: Rosja - Arabia Saudyjska był wyjątkowo emocjonującym spotkaniem. 5 bramek na koncie Rosji i niezliczona ilość memów, które zalały internet. Wybraliśmy dla was najlepsze obrazki, komentujące spotkanie.

Można powiedzieć, że mecz otwarcia podczas mundialu 2018, był jednym z najciekawszych spotkań w ostatnim czasie. 5 bramek dla Rosji, to bardzo dobry wynik i idealna okazja na to by stworzyć MEMY.
 

Mundial 2018 - TRANSMISJA. Na którym kanale będzie można obejrzeć MŚ w Rosji?Rosja - Arabia Saudyjska - MEMY z meczu otwarcia [FOTO]

Można powiedzieć, że to było do przewidzenia, albo że to ważniejsze niż cały mecz. Oczywiście MEMY musiały się pojawić po meczu otwarcia na mundialu, a obecność Władimira Putina na trybunach podsyciła tylko wyobraźnie internautów.  Zobaczcie najlepsze memy z meczu Rosja - Arabia Saudyjska:

 

Polacy na Mundialu 2018. Mecze reprezentacji, kiedy i gdzie?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz