Dominik Pajewski

14.02.2020 (15:44)

Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.

W teledysku możemy obejrzeć historię wokalisty zespołu, Marszala, który po koncercie zostaje porwany przez zamaskowanych mężczyzn, następnie jest torturowany i indoktrynowany aż do momentu przejścia przemiany wizerunku i światopoglądu.

BRIAN MAY WKURZYŁ SIĘ I ZAATAKOWAŁ KAMERZYSTĘ [WIDEO]To co widzimy w klipie to oczywiście przenośnia
– mówi Paweł ‘Marszal’ Marszałek. - „Upadek” jest utworem poruszającym temat presji społeczeństwa na jednostkę nie dostosowującą się do powszechnie utartych schematów. Wpisywanie się w obowiązujące schematy oraz wzorowe realizowanie norm społecznych nie gwarantują poczucia szczęścia i spełnienia. Pojawiające się w pewnym momencie pytanie: ”jak to? Przecież wszystko zrobiłem jak trzeba!” pozostaje na zawsze bez odpowiedzi.

Obraz do „Upadku”, podobnie jak poprzedni teledysk „Iluzja”, powstał przy współpracy z grupą MercuryMedia.tv, która była odpowiedzialna za montaż i produkcję. Materiały koncertowe widoczne w klipie nakręcił Krzysztof Sobczyński podczas występu Pull The Wire w Ursynowskim Centrum Kultury w Warszawie.

Po bardzo dobrym przyjęciu „Iluzji” zdecydowaliśmy się jeszcze raz skorzystać z pomocy MercuryMedia.tv. – wspomina Marszal. – Ekipa wniosła sporo ciekawych rozwiązań do obrazu, chociażby psychodeliczny efekt uzyskany podczas scen torturowania, dzięki nagraniu filmu w zwolnionym tempie a następnie przyspieszeniu go przy montażu.

Płyta „Sztuka przemijania” autorstwa Pull The Wire ukazała się we wrześniu 2019 roku nakładem własnym zespołu. Za dystrybucję odpowiada Sonic Records. Minialbum zawierający 5 utworów został zarejestrowany w czteroosobowym składzie – Paweł ‘Marszal’ Marszałek (wokal, gitara, teksty), Adam ‘Micro’ Marszałek (bas), Daniel ‘Koziar’ Koźbiał (gitara), Marek Adamek (perkusja). Za nagrania i realizację dźwięku odpowiadało warszawskie studio Serakos. Zespół będzie miał okazję zaprezentować najnowszy materiał na Eliminacjach do Pol’And’Rock Festival 2020.

LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJA


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy film w kosmosie, ma już reżysera! W roli głównej Tom Cruise

  2020-05-28
  Świat kina wkracza na zupełnie inny poziom i to poziom prawdziwie kosmiczny. Jakiś czas temu ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad pierwszym filmem w kosmosie. Wiemy już, że zagra Tom Cruise, a teraz ogłoszono reżysera produkcji.
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz