Dominik Pajewski

07.10.2019 (10:30)

Ozzy Osbourne umrze przed Bożym Narodzeniem? Tak twierdzą media. Sharon Osbourne ostro odpowiadaStan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a, nie był w ostatnim czasie za dobry, przez co niektóre media zwiastowały już koniec życia wokalisty. Na tego typu publikacje, ostro zareagowała żona wokalisty.

Ozzy Osbourne był w bardzo ciężkim stanie zdrowia, przez co musiał odwołać wspólne koncerty z Judas Priest. Na szczęście, z wokalistą jest już dużo lepiej, dzięki czemu, wkrótce zaległe koncerty zostaną zagrane. Niestety, niektóre media zwiastują, że Ozzy nie wytrzyma do Bożego Narodzenia.

SYSTEM OF A DOWN W KRAKOWIE 2020 - BILETY. GDZIE KUPIĆ, JAKA CENA?


Ozzy Osbourne umrze przed Bożym Narodzeniem? Sharon Osbourne ostro reaguje na artykuły

Magazyny 'National Enquirer' i 'Radar Online', opublikowały jakiś czas temu informację, że Ozzy nie wytrzyma do Bożego Narodzenia. Na tego typu publikacje zareagowała Sharon Osbourne, która w wywiadzie dla 'The Talk', powiedziała:

Jak bezduszne potrafią być takie tytuły? Gdzie podziała się empatia? Nie jest prawdą, że Ozzy jest bliski śmierci. Miał ogromnego pecha ze zdrowiem, a po upadku czuł się fatalnie. Ale teraz ma się lepiej. Dochodzi do siebie. Ozzy nigdzie się nie wybiera.

SŁYNNA SIEKIERA Z 'LŚNIENIA', ZOSTAŁA SPRZEDANA ZA OGROMNĄ KWOTĘ


Pozostaje tylko trzymać kciuki za powrót do zdrowia Ozzy'ego.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz