Dominik Pajewski

21.01.2020 (15:15)

Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą ParkinsonaŚwiat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.

Ozzy Osbourne jest dla wielu osób symbolem walki i prawdziwego rock and rolla. Ostatnio artysta miał spore problemy ze zdrowiem, które zatrzymały jego plany artystyczne. Okazuje się, że to nie koniec problemów zdrowotnych Ozzy'ego. Artysta ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona.
 

AC/DC WYDA NOWY ALBUM W LUTYM I RUSZY W TRASĘ? CZY BĘDZIE KONCERT W POLSCE?


Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

71-latek Ozzy Osbourne, we wtorek rano zjawił się ze swoją żoną Sharon Osbourne w Good Morning America. To właśnie w tym programie, słynne małżeństwo ujawniło, że nie może dłużej ukrywać problemów zdrowotnych Ozzy'ego. Artysta przyjmuje mnóstwo leków, a wszystko zaczęło się, po upadku rok temu.

Potem Ozzy zaczął odczuwać ból nerwowy, a lekarzom trudno było ustalić, czy upadek jest winny takiemu stanowi rzeczy. Ozzy podkreślił jednocześnie, że daleko mu do śmierci, jednak chce być szczery wobec swoich fanów i przyznał się do stanu zdrowia.

Jak powiedział Ozzy:

Musiałem poddać się operacji szyi, która zepsuła mi wszystkie nerwy. Dowiedziałem się, że mam łagodną formę ...

Sharon Osbourne
dokończyła zdanie za Ozzy'ego, mówiąc:

To Parkin 2, który jest formą Parkinsona. Istnieje wiele różnych rodzajów choroby Parkinsona. Ta jest jedną z łagodniejszych.
21 lutego ukazać się ma najnowszy album Ozzy'ego Osbourne'a, zatytułowany 'The Ordinary Man'.

PODCZAS KONCERTU MACHINE HEAD, FAN OŚWIADCZYŁ SIĘ DZIEWCZYNIE W ŚRODKU MOSH-PITU


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz