Dominik Pajewski

19.02.2020 (10:04)

Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenieŚwiat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Ozzy oznajmił, że musi odwołać kolejną część trasy koncertowej.

Ozzy Osbourne jest dla wielu osób symbolem walki i prawdziwego rock and rolla. Ostatnio artysta miał spore problemy ze zdrowiem, które zatrzymały jego plany artystyczne. Okazuje się, że to nie koniec problemów zdrowotnych Ozzy'ego. Artysta ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona od roku, jednak niedawno przyznał, że z chorobą zmaga się jednak od wielu lat. Teraz dowiedzieliśmy się, że zaplanowanie koncerty Ozzy'ego zostają odwołane. W sieci ukazało się oświadczenie.

 
LEGENDARNA DEMÓWKA METALLIKI NIE DOCZEKA SIĘ REEDYCJI. DAVE MUSTAINE SIĘ NIE ZGADZA


Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenie

W sieci pojawiło się oświadczenie, w którym czytamy:

Jestem wdzięczny za Waszą cierpliwość, ponieważ miałem gówniany rok. Niestety, nie będę mógł wyjechać na leczenie do Szwajcarii wcześniej niż w kwietniu, a trwa ono od sześciu do ośmiu tygodni. Nie chcę rozpoczynać trasy i później odwoływać jej w ostatniej chwili, ponieważ to niesprawiedliwe względem fanów.

Podkreślone jest, że fani mogą zwracać bilety, a ci którzy je zatrzymają, będą mogli je zrealizować, gdy ogłoszona zostanie nowa data.Najnowszy album Ozzy'ego Osbourne'a trafi do sprzedaży 21 lutego.

WIEWIÓRKA NA DRZEWIE ZAPRASZA NA WIELKĄ PREMIERĘ!


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

  2020-04-01
  Stosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.
 • Gary Holt (Slayer, Exodus) jest zarażony koronawirusem

  2020-04-01
  Mimo tego, że gitarzysta podejrzewał u siebie chorobę od dłuższego czasu, a w mediach pojawiały się plotki, dopiero teraz zostało to potwierdzone. Gary Holt publicznie przyznał się do tego, że zaraził się koronawirusem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-04-01
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Nick Cave wyznał, jak radzi sobie w czasie pandemii

  2020-04-01
  Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, totalnie wywracając wszystko do góry nogami. Nick Cave postanowił powiedzieć, jak radzi sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 • Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

  2020-04-01
  Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz