Dominik Pajewski

01.07.2020 (10:00)

Nowa płyta Metalliki powstaje! Rob Trujillo: Jesteśmy podekscytowaniNowa płyta Metalliki to rzecz, na którą czekają wszyscy fani zespołu. Okazuje się, że grupa pracuje nad nowym krążkiem, a wszystko idzie bardzo dobrym tempem.

Nowa płyta Metalliki jest wyczekiwana przez fanów i cały świat rocka. Nic dziwnego, ostatnio grupa kazała czekać na nowy krążek prawie 10 lat, także ciśnienie na nowe wydawnictwo zdecydowanie rośnie. Okazuje się, że grupa pracuje nad nowym krążkiem, a trochę w tym pomogła przerwa od koncertów.

METALLICA - KONCERT Z KOLUMBII Z 1999 ROKU W CAŁOŚCI! SETLISTA BEZ LITOŚCI

 

Nowa płyta Metalliki powstaje! Rob Trujillo: Jesteśmy podekscytowani

W wywiadzie dla ''The Vinyl Guide'', Rob Trujillo zdradził, że grupa pracuje nad nowym krążkiem! Okazuje się, że prace idą bardzo dobrze. Jak powiedział artysta:

Koncentrujemy się na pracy w swoich domach. Jesteśmy kreatywni, tworzymy nowe pomysły i wymieniamy się nimi. Na tym etapie teraz się znajdujemy. Jesteśmy podekscytowani tym, że rozwijamy nowe pomysły. Wszyscy jesteśmy w dobrym nastroju i staramy się, żeby dobrze się przy tym bawić. Razem składamy do kupy pomysły i sprawdzamy co inni o nich myślą. Nie rozmawialiśmy ostatnio o koncertach.

Nie mamy jeszcze wyznaczonej daty premiery płyty. Na razie badamy teren. Fajnie jest to robić w ten sposób, bo jeszcze tak nie pracowaliśmy. To dla nas coś nowego. Wszyscy muszą teraz pozmieniać swoje nawyki.
 

Ostatnim krążkiem Metalliki jest ''Hardwired... To Self-Destruct” z 2016 roku. 

MALIK MONTANA SPOTKAŁ SIĘ Z TILLEM LINDEMANNEM. "LEKCJE ŻYCIA OD MISTRZA"

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz