Dominik Pajewski

10.01.2020 (14:00)

Mr. ZooB z nową płytąZespół Mr. Zoob zapowiada wydanie nowej płyty, która ukaże się jeszcze pod koniec roku 2020. Będzie to pierwszy album zespołu po 12 latach od premiery ostatniego wydawnictwa - "Kawałek podłogi'' - od początku.

W nowym materiale chcemy wrócić do naszych korzeni – mówi Waldemar Miszczor – perkusista i autor tekstów  Mr. ZooBbędzie to przede wszystkim  energetyczna muzyka ska z ciekawymi , poruszającymi tekstami. Nową płytą chcemy podsumować 35-lecie istnienia zespołu. Znajdą się na niej zarówno piosenki , które gramy już od pewnego czasu, a jeszcze nie zostały zarejestrowane, jak również zupełnie premierowe utwory, których jeszcze nigdy nie graliśmy publicznie.

TE WINYLE SPRZEDAWAŁY SIĘ NAJLEPIEJ W MIJAJACEJ DEKADZIE


Długą przerwę w nagraniach zespół tłumaczy przede wszystkim napiętym harmonogramem koncertowym.  Jak mówią o sobie - Mr. ZooB to zespół, który realizuje się przede wszystkim  podczas koncertów i to właśnie one zjednują mu coraz większe grono fanów.  Na jego występach pojawia się dziś dwupokoleniowa publiczność.  Dla 40-50-latków to sentymentalna podróż do czasów młodości, zaś nastolatkowie odnajdują w ich muzyce wciąż żywą energię i aktualne teksty.
Takie utwory, jak „ Mój jest ten kawałek podłogi” czy „ Kartka dla Waldka” są absolutnymi klasykami rozpoznawanymi przez wszystkich słuchaczy bez względu na wiek. Potwierdza to choćby  plebiscyt „Piosenki 95-lecia Polskiego Radia”  w którym „Mój jest ten kawałek podłogi” znalazł się na wysokiej, 36. pozycji wśród utworów nadawanych niemal od wieku przez Polskie Radio.

Grupę Mr. ZooB będzie można  usłyszeć już niebawem, 12 stycznia  w Rzeszowie podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 

RAGE AGAINST THE MACHINE SĄ HIPOKRYTAMI? CHODZI O WYSTĘP NA COACHELLI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz