Dominik Pajewski

25.02.2020 (12:15)

Metallica odwołała zaplanowane koncerty. OŚWIADCZENIE Jamesa Hetfielda trafiło do sieciJames Hetfield znalazł się ostatnio na życiowym zakręcie, przez co Metallica zatrzymała swoje działania. Gdy wszystko wracało do normy, a James wystąpił solowo, grupa odwołała zaplanowane wydarzenia. Dlaczego? Wyjaśniono to w specjalnym oświadczeniu.

Metallica odwołała jakiś czas temu zaplanowane koncerty, przepraszając fanów i obiecując, że wkrótce zostaną podane nowe daty. Wszystko to przez odwyk Jamesa Hetfielda, który nagle znalazł się na życiowym zakręcie, potrzebując ponownie terapii. Wszystko wskazywało na to, że Metallica powróci na scenę, zwłaszcza, że James dał nawet solowy występ. Jak się okazuje, to dużo za wcześnie dla frontmana Metalliki.

JAMES HETFIELD - PIERWSZY WYSTĘP WOKALISTY METALLIKI PO KURACJI ODWYKOWEJ [WIDEO]


Metallica odwołała nadchodzące koncerty. James Hetfield tłumaczy się w oświadczeniu

Jak możemy przeczytać w specjalnym oświadczeniu, które pojawiło się na social mediach grupy:

W ramach walki o mój powrót do zdrowia mam niezwykle ważne spotkania, które odbywają się właśnie w te weekendy i nie mogą zostać przesunięte. Przepraszam wszystkich fanów, którzy kupili bilety na te festiwale. (...)

Publikuję to oświadczenie, ponieważ chcę powiedzieć „przepraszam” każdemu z Was. Po prawdzie w ubiegłym roku, podczas trasy koncertowej, nie traktowałem mojego zdrowia priorytetowo, ale teraz wiem, że moja kondycja psychiczna jest najważniejsza. Może to oczywiste dla większości z Was, ale nie chciałem zawieść zespołu i całej rodziny Metalliki, dlatego ostatecznie sam się skompromitowałem. (...)

Jeśli chodzi o pozytywy, moja terapia idzie dobrze. Absolutnie koniecznym było dla mnie dbanie o zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe.

OZZY OSBOURNE - ALBUM THE ORDINARY MAN POMÓGŁ MU WALCZYĆ Z CHOROBĄ. PORUSZAJĄCE WYZNANIE MUZYKA
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

  2020-04-01
  Stosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.
 • Gary Holt (Slayer, Exodus) jest zarażony koronawirusem

  2020-04-01
  Mimo tego, że gitarzysta podejrzewał u siebie chorobę od dłuższego czasu, a w mediach pojawiały się plotki, dopiero teraz zostało to potwierdzone. Gary Holt publicznie przyznał się do tego, że zaraził się koronawirusem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-04-01
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Nick Cave wyznał, jak radzi sobie w czasie pandemii

  2020-04-01
  Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, totalnie wywracając wszystko do góry nogami. Nick Cave postanowił powiedzieć, jak radzi sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 • Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

  2020-04-01
  Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz