Michał Ciemniewski

23.02.2018 (13:48)

Kobiety przed, w trakcie i po orgazmie. Zobacz, jak się zmieniają [FOTO]Orgazm czyni cuda, a już na pewno jest receptą na uśmiech. Zobaczcie, jak to doznanie zmienia kobiecy wygląd.

Kobiety przed, w trakcie i po orgazmie - zdjęcia dokumentujące, jak się zmieniają w czasie szczytowania to projekt przygotowany przez Marosa Albertiego. Brazylijski fotograf postanowił sfotografować panie w chwili przeżywania tego intensywnego i jakże przyjemnego doznania. Jego prace są nie tylko piękne, ale i w wyjątkowy sposób pokazują, jak kobiety przeżywają przyjemność i jak orgazm wpływa na ich wygląd.

Orgazmy w czasie czytania na głos - miliony chętnych do poznawania klasyki literatury! [VIDEO]
 
Zdjęcia Marosa, zebrane w serię o wymownej nazwie The O Project, to pomysł zrealizowany przy współudziale firmy Smile Makers, która, jak nie trudno zgadnąć, zajmuje się tworzeniem seks-zabawek. Nasza współpraca z Marcosem pozwoliła stworzyć serię zdjęć, która likwiduje stygmatyzacje kobiet i ich seksualności - mówi Fan Yang ze Smile Makers. Trudno nie przyznać jej racji. Zobaczcie, jak wygląda projekt.

 
 

📷@marcosalberti⠀

Post udostępniony przez Smile Makers (@smilemakerscollection)


Zobaczcie też materiał o powstawaniu The O Project.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz