Dominik Pajewski

13.01.2020 (10:31)

Ile zebrała WOŚP 2020? Czy padł rekord?Ile zebrała WOŚP 2020? Czy padł rekord? Sprawdźcie kwotę zebraną na 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na EskaROCK.pl!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w 2020 grała już po raz 28. Pieniądze zbierane były na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Już teraz można powiedzieć, że został pobity rekord WOŚP! Sprawdźcie, ile zebrała WOŚP 2018?

KULT AKUSTIK 2020 - BILETY, MIASTA, DATY TRASY KONCERTOWEJWOŚP 2020 - kwota: ile udało się zebrać?

Podczas 28. finału WOŚP, hasłem przewodnim jest 'Wiatr w żagle'. Ile udało się zebrać Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy? Kwota WOŚP 2020 to 115 362 894 zł, jednak jest to stan na koniec niedzieli (12 stycznia).

Kwota cały czas rośnie, aukcje cały czas trwają, a liczenie pieniędzy nie dobiegło końca. Mówi się już teraz, że padnie kolejny rekord, jednak jak wiele razy podkreślał Jurek Owsiak, nie chodzi tu o bicie rekordów. Jedno może być pewne, wiele osób może czuć się dumnym, ponieważ taki wynik to wkład każdego kto wsparł WOŚP.

11-LATEK ZAGRAŁ W TALENT-SHOW PIOSENKĘ DLA MAMY. JURORZY WZRUSZYLI SIĘ DO ŁEZ [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz