Dominik Pajewski

15.05.2020 (11:34)

#Hot16challenge2 bez słowa. Ireneusz Krosny pokazał, że można rapować w inny sposóbAkcja #Hot16challenge2, dosyć szybko wyszła poza ramy świata hip-hopu, dzięki czemu dołączyło się do niej wiele osób, które nie zawsze są związane z muzyką. Swoje 16 wersów nagrał Ireneusz Krosny, który pokazał, że można zrobić to bez słów.

Akcja #Hot16challenge2, stała się prawdziwym fenomenem, o którym chyba słyszał już każdy. Akcja szybko wyszła poza ramy hip-hopu, dzięki czemu, dołączyli do niej ludzie z różnych środowisk i to często nie tych artystycznych. Swoje 16 wersów nagrał także słynny mim, Ireneusz Krosny, który postanowił podejść do sprawy nieco inaczej niż wszyscy.
 

#HOT16CHALLENGE2 - ROCKOWI I ALTERNATYWNI ARTYŚCI, KTÓRZY NAGRALI SWOJE WERSY. WSZYSTKIE FILMY W JEDNYM MIEJSCUIreneusz Krosny wrzucił swoje nagranie na #Hot16challenge2 i podbija sieć

Słynnego mima, nominowała Grupa MoCarta i od tego momentu, wszyscy się zastanawiali, czy Ireneusz Krosny podejmie wyzwanie. Okazało się, że najbardziej rozpoznawalny mim w naszym kraju, podjął wyzwanie i to w swoim stylu. Czy da się zarapować 16 wersów bez słów? Zobaczcie sami:

 
Kolejne nominacje poszły do Andrzeja Poniedzielskiego i Kuby Sienkiewicza, co coraz bardziej rozszerza akcję. Jak widać, świat kabaretowy wchodzi na całego w charytatywną inicjatywę. Co ciekawe, na stronie zbiórki akcji, zebrano już ponad 2 miliony złotych!
 

#Hot16Challenge2 - o co chodzi?

#Hot16Challenge2 to akcja zainicjowana przez rapera Solara, który tak jak około 6 lat temu, zaprosić do zabawy raperów. Tym razem jednak, druga edycja jest akcją charytatywną, która również polega na zarapowaniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób, jednak tym razem zbierane są pieniądze na wsparcie służby zdrowia w czasie walki z koronawirusem. Pod tym linkiem, możecie znaleźć specjalną zrzutkę w serwisie siepomaga.pl.

#HOT16CHALLENGE2: MAJKA JEŻOWSKA NAGRAŁA SWOJĄ ZWROTKĘ I WYZNACZYŁA CIEKAWE NOMINACJE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz