Dominik Pajewski

19.02.2020 (11:27)

Gitarzysta Limp Bizkit złamał rękę, ale i tak zagrał koncertO Limp Bizkit można mieć różne zdanie, jednak nie da się odmówić grupie zaangażowania. Na ostatnim koncercie zespołu, gitarzysta Wes Borland zagrał koncert, mimo złamanej ręki.

Limp Bizkit są przez jednych uwielbiani, przez innych znienawidzeni, jednak nie da im się odmówić zaangażowania w to co robią i jak to robią. Dowodem na to może być Wes Borland, który mimo wielkiej przeciwności, którą było złamanie ręki, zagrał cały koncert z zespołem.

FIVE FINGER DEATH PUNCH WYJAŚNILI, DLACZEGO MEGADETH GRA PRZED NIMI


Gitarzysta Limp Bizkit złamał rękę, ale i tak zagrał koncert

Wes Borland jakiś czas temu doznał urazu ręki, z czego najbardziej ucierpiały palce artysty. Generalnie, dla gitarzysty to tragedia, jednak Wes postanowiłzagrać w Rosji, mimo niesprawnych palcy. Jak napisał na swoich profilach w social mediach:
 
Bezbłędnie zagrałem mój pierwszy koncert ze złamaną ręką. Nie potrafię opisać tremy, jaką miałem przed koncertem, ale trzy palce wystarczyły, żeby zrobić dobrą robotę. Dziękuję moim braciom z Limp Bizkit, że we mnie wierzyli.


Trzymamy kciuki za pełny powrót do zdrowia i mamy nadzieję na koncert w Polsce.

OZZY KOLEJNY RAZ ODWOŁUJE TRASĘ KONCERTOWĄ. DO SIECI TRAFIŁO OŚWIADCZENIE


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz