Dominik Pajewski

24.10.2019 (14:57)

Enea Spring Break 2020 - DATA, BILETYEnea Spring Break 2020: kto wystąpi, kiedy festiwal i ile kosztują BILETY? Sprawdź szczegóły wydarzenia, podczas którego zagrają również rockowe gwiazdy! Wszystkie informacje na EskaROCK.pl.

Spring Break 2020, to zakrojony na szeroką skalę festiwal w Poznaniu. podczas tej imprezy na trzech scenach wystąpi wielu wykonawców różnych gatunków. Z pewnością nie zabraknie też rockowych wykonawców. Ogłoszono już pierwsze szczegóły imprezy.

DEADPOOL 3 POTWIERDZONY? RYAN REYNOLDS WSTAWIŁ WYMOWNE ZDJĘCIE


Spring Break 2020: data i miejsce

Termin poznańskiego festiwalu to 23-25 kwietnia 2020 - idealnie, na początek wiosny. Do tej pory organizatorzy nie podali informacji o tym, kto wystąpi podczas imprezy, jednak wiemy, że bilety trafią do sprzedaży 25 października o godzinie 12:00 na stronie LiveNation.pl.

Warto wspomnieć, że Spring Break jak zwykle połączy na scenach młodych wykonawców oraz znane gwiazdy. To, kto zagra podczas imprezy, dowiemy się wkrótce.
 

KRZYSZTOF IBISZ W CYBERPUNK 2077. OTO NOWY HIT, KTÓRY PODBIJA SIEĆ [WIDEO]

[ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz