Dominik Pajewski

05.12.2019 (13:32)

ALE URWAŁ 2 - nowy film podbija sieć. Rondo jest jego [WIDEO]Film 'Ale urwał', to obecnie klasyk polskiego internetu, który wszedł także do mowy potocznej. Okazuje się, że w 2019 roku, możemy mówić o godnym następcy, którego przyniosła zima.

Film 'Ale urwał', to prawdziwy hit polskiego internetu, a słowa wypowiedziane w nim, weszły już do języka potocznego. Okazuje się, że 2019 rok i początek zimy, przyniósł polskiemu internetowi godnego następce, który może zająć miejsce słynnego filmu z 2010 roku. Wszystko wydarzyło się w Kościerzynie.

POWSTAŁ DOKUMENT O QUENTINIE TARANTINO! ZOBACZCIE ZWIASTUN PRODUKCJI


ALE URWAŁ 2 - nowy film podbija sieć. Rondo jest jego [WIDEO]

Tym razem rzecz się dzieje w Kościerzynie, a nie jak w wypadku 'Ale urwał' w Szczecinie. Nie ma tutaj stromego podjazdu, tylko rondo, gdzie ktoś próbował za bardzo się popisywać. Oczywiście, w tej sytuacji nie mogło zabraknąć kogoś, kto wszystko zarejestrował i dzięki swoim komentarzom, stworzył coś na miarę 'Ale urwał'. Zobaczcie sami:BABY YODA ZOSTANIE 'CZŁOWIEKIEM ROKU' TIME? FANI STWORZYLI PETYCJĘ

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot wyda eksperymentalny krążek przed końcem trasy?

  2020-01-29
  Slipknot jest w świetnej formie, o czym świadczyć może fakt świetnie przyjętej płyty oraz to, że koncerty zespołu wyprzedają się w kilka chwil. Okazuje się, że grupa nie zwalnia tempa i planuje kolejny krążek.
 • Nergal zdradził kulisy ujawnienia tożsamości wokalisty Ghost

  2020-01-29
  Nie wszyscy może pamiętają, ale to głównie ze strony Nergala pojawiły się pierwsze przesłanki o tożsamości wokalisty grupy Ghost. Teraz Nergal zdradził, jak to wszystko wyglądało zza kulis.
 • Gotowe na każdą przygodę – Vans UltraRange EXO

  2020-01-29
  Prawdziwa przygoda zaczyna się, gdy coś pójdzie nie tak. Wtedy niezbędne okazuje się niezawodne wsparcie. Właśnie dlatego opracowaliśmy nowy model UltraRange EXO – buty, które nie tylko wytrzymają podróż, ale zapewnią też wygodę w najbardziej wymagających sytuacjach.
 • Zwariowana 9-letnia perkusistka, zawstydziła swoją grą dorosłych bębniarzy [WIDEO]

  2020-01-29
  Wielcy muzycy odchodzą albo kończą swoje kariery i większość fanów ciężkich brzmień pyta: co dalej? Nadzieja w młodym pokoleniu, które wymiata na instrumentach jak zawodowcy!
 • Venom 2 - wyciekła fabuła nowego filmu

  2020-01-29
  Venom na całym świecie zrobił ogromną furorę i praktycznie pewnym było, że powstanie kontynuacja. Wiemy, że Venom 2 powstaje, a w sieci pojawiły się przecieki fabuły.
 • Chcesz wystąpić w nowym klipie Roguckiego? Ruszyły zgłoszenia

  2020-01-29
  W momencie gdy Coma i The Dumplings zawiesili działalność, Karaś i Rogucki stworzyli wspólny projekt. Duet szykuje nowy klip, w którym możecie zagrać! Ogłoszono nabór do klipu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz