Pistolet

i

Autor: pixabay.com Pistolet

ŻYRARDÓW - wstępne ustalenia w sprawie zabójstwa 20-latka

2021-06-04 12:38

Dramat rozegrał się w nocy ze środy na czwartek w Żyrardowie. Nieznani sprawcy oddali strzał w kierunku 20-latka stojącego na ulicy z koleżanką. Młody mężczyzna zginął na miejscu. Okoliczności wyjaśnia Policja i prokuratura. Co ustalono? Dowiedzcie się tego z artykułu.

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności zabójstwa 20-letniego mężczyzny, który został zastrzelony w Żyrardowie w nocy ze środy na czwartek. Strzał został oddany z samochodu, który następnie odjechał. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w aucie prawdopodobnie znajdowały się dwie osoby. Jak poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Płocku Iwona Śmigielska-Kowalska, w związku ze zdarzeniem prowadzone są intensywne czynności - zastrzegła, iż z uwagi na ich dobro nie może na obecnym etapie udzielić szczegółowych informacji. Przekazała jedynie wstępne ustalenia dotyczące przebiegu zdarzenia.

Miliony lewych papierosów ukryte za ziemniakami

Jak doszło do zabójstwa w Żyrardowie?

W piątek prokurator Śmigielska-Kowalska powiedziała w rozmowie dla PAP: - Około godziny drugiej w nocy ze środy na czwartek do 20-letniego mężczyzny, stojącego wraz z koleżanką przy bramie do jednej z kamienic w Żyradowie, podjechał samochód, z którego po otwarciu szyby został oddany strzał. Pocisk trafił mężczyznę w szyję powodując zgon na miejscu. Dodała, iż po oddaniu strzału samochód szybko odjechał. Najprawdopodobniej w samochodzie znajdowały się dwie osoby - zaznaczyła rzeczniczka płockiej Prokuratury Okręgowej. O zabójstwie 20-latka informowała w czwartek Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie. Odmówiła wówczas udzielenia szczegółowych informacji. Czynności w sprawie prowadzone są wraz z tamtejszą Prokuraturą Rejonową.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: ŻYRARDÓW - wstępne ustalenia w sprawie zabójstwa 20-latka