Pistolet

i

Autor: Alexas_Fotos / CC0 / pixabay.com

Żyrardów: KOLEJNA STRZELANINA W MIESCIE! Chwile grozy przy ulicy, gdzie zginął 20-latek

2021-06-07 9:22

W Żyrardowie znów padły strzały! Broni palnej użyto na tej samej ulicy, gdzie w nocy ze środy na czwartek, 3 czerwca, zastrzelono 20-letniego mężczyznę. Wydarzenie zostało potwierdzone przez policję. Więcej szczegółów znajdziecie w naszym artykule.

Kolejna strzelanina w Żyrardowie! O zdarzeniu pisały miedzy innymi serwisy w Gazety Wyborczej i TVN24. Jak dowiadujemy się z obu źródeł powołujących się na słowa oficerki prasowej, sierżantki Moniki Michalczyk z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie, tym razem strzały padły w niedzielę, 6 czerwca. Strzelano w środku dnia - między 15 a 16. Te informacje policja przekazała też naszej redakcji. Do zdarzenia doszło przy tej samej ulicy, przy której zginął postrzelony 20-latek. Przypomnijmy, że do tamtej tragedii doszło w nocy ze środy na czwartek, 3 czerwca. Młody mężczyzna stał na chodniku w towarzystwie znajomej. W pewnej chwili do pary podjechał samochód, z którego oddano strzał. Kula trafiła 20-latka w szyję. Zmarł na miejscu. Po kilku dniach ujęto dwóch podejrzanych i przedstawiono im zarzut zabójstwa. Kto strzelał tym razem? Czy kolejna strzelanina w Żyrardowie jest powiązana z poprzednią? Czy ktoś został ranny? O tym w dalszej części artykułu. 

Kłusownik zabił mi klacz i osierocił źrebaka

Kolejna strzelanina w Żyrardowie - czy ktoś został ranny?

Z informacji przekazanych przez Wyborczą i TVN24 wynika, że choć policja nie początkowo nie potwierdziła lokalizacji zdarzenia, ustalono, że strzały padły przy ulicy Mielczarskiego, gdzie kilka dni wcześniej zabito 20-latka. Tym razem nie było jednak ofiar. Sprawą zajęła się policja, ale nie podano więcej szczegółów. Nie wiadomo więc, kto strzelał tym razem, ani czy oba wydarzenia są ze sobą powiązane.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Żyrardów: KOLEJNA STRZELANINA W MIESCIE! Chwile grozy przy ulicy, gdzie zginął 20-latek